Sipariş Takibi ve Durumu

Siparişlerinizi 2 türlü takip edebilirsiniz.
  1. Sitemizde üyeliğiniz varsa üye girişi yaptıktan sonra Hesabım menüsünden Siparişlerim 'e tıklayarak tüm siparişlerinizi görebilir ve siparişinizin detayına ulaşabilirsiniz.
  2. Üye olmayan müşterilerimiz ise e-mail adresine gelen sipariş numarası ve sipariş verirken kullandığı e-mail adresi ile sitemiz anasayfasında yer alan Sipariş Takibi bölümünden sipariş detayına ulaşabilir.

Sipariş Durum Tanımları:

Onay Bekliyor : Ödemenizin banka-finans onayı beklenmektedir.

Ödeme Bekleniyor: Havale-EFT ile sipariş verdiyseniz ödemeniz bize ulaşana kadarki durumdur. Havale/EFT yaptıysanız lütfen sipariş detayındaki "Ödeme Yaptım" tuşuna tıklayınız. Unutmayın ki 24 saat içinde ulaşmayan havale-EFT'li siparişleriniz sistem tarafından otomatik iptal edilir ve tekrar sipariş vermek zorunda kalırsınız.

Onaylandı: Ödeme onayı alınmış siparişlerdir.

Tedarik Sürecinde: Siparişiniz içindeki ürünlerin kargo öncesi aşamasıdır. Eğer siparişiniz içindeki ürünler ön sipariş ürünü değil ise ve size bir bilgilendirme yapılmadıysa geç 2 iş günü içinde siparişiniz kargolanacaktır.

Montaj Aşamasında: Eğer bir toplama bilgisayar veya hazır sistem sipariş ettiyseniz siparişinizin montaj ve test aşamasında olduğunu gösterir.

Kargolanmaya Hazır: Siparişinize ait ürünlerin faturalandırılıp kargo firmasına teslim edilmek üzere olduğunu belirtir.

Takip No Bekleniyor: Siparişinizin kargo firmasına teslim edildiğini ve kargo takip numarasının kargo firmasından sistemimize yansımasının beklendiğini belirtir. 2-3 saat içinde kargo takip numarası sisteme yansıyaktır.

Kargolandı : Siparişiniz kargo firmasına teslim edilmiştir. Kargo bilgilerini ve siparişinizin nerede olduğunu "Siparişlerim" sayfasından ilgili kargo linkine tıklayarak görebilirsiniz.

Teslim Edildi : Siparişiniz size teslim edildiğini gösterir.

İptal Edildi : Siparişinizin farklı sebeplerden veya sizin talebinizle iptal edildiğini gösterir.

Siparişleriniz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.