Sipariş Güncelleme veya İptal

Siparişinizde iptal ve değişiklikleri sadece "Sipariş" sayfası üzerinden yapılmaktadır.

Sipariş Güncelleme/ Değişikliği:

Siparişiniz içerisindeki ürünleri, ürünleriniz kargolanmadan veya montajlı bir sipariş ise montaj aşamasına geçmeden önce değiştirebilirsiniz.

Adres ve fatura bilgilerini ise siparişiniz kargolanmadan güncelleyebilirsiniz. Siparişinizi; "Hesabım - Siparişlerim" ardından "İptal veya Siparişte Değişiklik Talebi" butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz.Ekranda çıkan form üzerinde "Siparişteki herhangi bir ürünü değiştirmek istiyorum" seçeneğine tıklayıp, "Notunuz" bölümüne yapmak istediğiniz değişikliği yazabilirsiniz.

Sipariş İptali:

Siparişinizi ürünleriniz kargolanmadan veya montajlı bir sipariş ise montaj aşamasına geçmeden önce iptal edebilirsiniz.

Siparişinizi; "Hesabım - Siparişlerim" ardından "İptal veya Siparişte Değişiklik Talebi" butonuna tıklayarak iptal edebilirsiniz.Ekranda çıkan form üzerinden iptal sebebinizi seçin, form üzerinde bulunan "IBAN ve IBAN Ad- Soyad" bölümlerini doldurun. “İptal Talebi Oluştur” tuşuna bastıktan sonra talebiniz bize ulaşıyor. İptal talebinizi "Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsiniz. İptal talebiniz onaylanana kadar "İptal talebi değerlendiriliyor" yazısı yazacaktır. İptal talebiniz onaylandıktan sonra sipariş durumunuz "İptal Edildi" olarak değişecektir.

Üye Olmadan Verilen Siparişlerin İptali:,

Üye olmadan verdiğiniz siparişinizi ürünleriniz kargolanmadan veya montajlı bir sipariş ise montaj aşamasına geçmeden önce iptal edebilirsiniz.

Siparişinizi; "Sipariş Takibi" sayfasına girin, "E-posta ve Sipariş Numarası" bölümlerini doldurun. Ardından "İptal veya Siparişte Değişiklik Talebi" butonuna tıklayarak iptal edebilirsiniz.Ekranda çıkan form üzerinden iptal sebebinizi seçin, form üzerinde bulunan "IBAN ve IBAN Ad- Soyad" bölümlerini doldurun. “İptal Talebi Oluştur” tuşuna bastıktan sonra talebiniz bize ulaşıyor. İptal talebinizi "Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsiniz. İptal talebiniz onaylanana kadar "İptal talebi değerlendiriliyor" yazısı yazacaktır. İptal talebiniz onaylandıktan sonra sipariş durumunuz "İptal Edildi" olarak değişecektir.