Tam Kapanma süresince web sitemiz satış yapmaya devam edecek, tüm siparişleriniz hızlı bir şekilde kargolanacaktır.
Razer ve Redragon Gaming Ekipmanlarda Bayram Fırsatı

Oyun Bilgisayarı

Oyun Bilgisayarı modelleri uygun fiyat, hızlı teslimat ve cazip ödeme koşullarıyla güvenli alışverişin adresi Sinerji Bilgisayar'da

Hazır Sistemler kategorisinde 48 adet Oyun Bilgisayarı, fiyatları ve teknik özellikleri ile listeleniyor

Oyun Bilgisayarı Alternatif Markalar: Sinerji Oyun Bilgisayarı,

Oyun bilgisayarı seçerken

Günümüzdeki birçok oyun yüksek donanımlara, soğutma sistemlerine ve güç kaynaklarına ihtiyaç duymaktadır. Bunun yanında çok hızlı değişen teknolojilere uygun olarak alınan oyun bilgisayarının geliştirilebilir ve genişletilebilir olması çok önemlidir.  Ne yazık ki standart masaüstü bilgisayarlar bu ihtiyaçlara cevap vermeyebilir. Bu nedenle özellikle son yıllarda oyun bilgisayarı kategorisi doğmuştur.

Oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için özelleştirdiğiniz masaüstü bilgisayarınızın sadece birinci sınıf işlemci, anakart, ram vb. bileşenlerle donatılmış olması yetmez. Bu bileşenlerin uyumlu çalışması da çok önemlidir. Her bileşen özenle seçilmelidir. Oyun bilgisayarınızdan alacağınız performans sistemdeki en zayıf bileşen kadar güçlüdür.

Oyun bilgisayarı alma amacınız nedir?

Her yolculuğa çıkarken olduğu gibi oyun bilgisayarı alırken de yapılacak ilk şey, gerçek hedefin ne olduğunu anlamaktır. İşte göz önünden bulundurmanız gereken birkaç madde...

  • Belirli bir oyunu mu oynacağım, yoksa bir çok oyunu deneyimleyeceğim
  • Oynacağım oyun veya oyunlar hangileri
  • Bu oyunlar grafik olarak zorlu oyunlar mı
  • Gelecek yıllarda da güçlü donanın gerektiren oyunlar oymama olanak vermeli mi
  • Bilgisayarımı oyun dışıda yayın, video montajı gibi işlerde kullanacak mıyım 
  • Sık seyahat ediyor muyum, dışarda oyun oynamak ister miyin, yoksa genellikle evde mi oyun oynayacağım

Oyun Bilgisayarı ile tek tıkla işlemler başlasın

Oyun bilgisayarları için sunduğumuz hazır sistemler ile her zaman yenilikçi ve zamandan tasarruf ettiren özellikleri bir arada bulunduruyoruz. Taleplerinize en uygun çözümleri sunarak gereksinimlerinize en uygun sonuçları arz eden firmamız, oyun için hazır sistem avantajıyla istediğiniz oyuna hemen başlamanıza olanak tanıyor. Fiyat ve kullanım avantajına sahip olan hazır sistemler, zamandan da büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlıyor. 

Oyun Bilgisayarlarının Avantajları

Birçok avantajı bulunan hazır sistemlerde her şey dahil paketler sunan firmamız, bunun için sistem bileşenlerine tek tek ücre ödeyerek maliyet açısından zorlanmanızı engelliyor. Hiç sistem toplanmayan veya mobil chaz ya da oyun konsolundan geçenler için ekstra bir avantaj oluşturan sistemlerde monitör ve ekipmanın birbirini desteklemesi önemlidir. Tek tek satın alınan parçalar totalde daha maliyetli olduğu için hazır sistemlerin tercih edilmesi her zaman daha avantajlıdır. Parça araştırması yapmadan direkt olarak bütün halinde paket satın almak isteyenler için eşsiz seçenekler sunan oyun için hazır sistemler, ilk defa bilgisayara geçecek olan kullanıcılar içni tercih edilebilecek en mantıklı seçimdir. Oyun performansını en üst seviyeye çıkaran bileşenlerden oluşan hazır sistemleri dilediğiniz zaman yükleyebilir ve sistemi yükseltebilirsiniz. İşletim sistemi (OS), Merkezi işlem birimi (CPU), Oyun çevre birimleri, Anakart, Sistem soğutma, Bellek (RAM), Güç kaynağı birimi (PSU), Grafik işleme birimi (GPU) ve Depolama birimlerinden oluşan sistemler son derece elverişlidir. 

Oyunlar için Yeterli Kapasite

Farklı hafızalarda üretilen hazır sistemler, oyunların rahat bir şekilde oynanabilmesi için ihtiyacınız olan he rşeyi bir atada sunar. Oyunlarda yeterli bir kapasite sunan bellekleri ile performansınızı artıracak ve kesintisiz oyun deneyimi sunacak olan sistemler, depolama konusunda sorun yaşamadan oyununuzu oynamanıza olanak sağlıyor. Kasa ve güç tarafında verimlilik elde etmenizi sağlayan sistemler oyuncular düşünülerek tasarlanmıştır. Cazip fiyatlarla satışa sunulan ürünlerde kullanılan yüksek işlemciler,e farklı donanımlar da eklenebilir. Bu donanımlar arasında sıvı soğtucu ve SSD gibi seçenekler bulunur. Sistemlerin içine klavye, monitör ve fare gibi donanımlar dahil olmadığı için ihtiyacınız bulunması durumunda tek noktadan satın alarak tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.