Tam Kapanma süresince web sitemiz satış yapmaya devam edecek, tüm siparişleriniz hızlı bir şekilde kargolanacaktır.
Razer ve Redragon Gaming Ekipmanlarda Bayram Fırsatı

Hazır Sistemler

Hazır Sistemler modelleri uygun fiyat, hızlı teslimat ve cazip ödeme koşullarıyla güvenli alışverişin adresi Sinerji Bilgisayar'da

Hazır Sistemler kategorisinde 51 adet Hazır Sistem, fiyatları ve teknik özellikleri ile listeleniyor

Temizle
Fiyat
-
Marka
Teslimat

HAZIR SİSTEMLER İLE BİLGİSAYARDAN ALDIĞINIZ VERİMİ ARTTIRIN

Oyun iş veya ofis için sunulan hazır sistemler, kullanıcıların taleplerine göre biçimlendirilen toplama bilgisayarlardan oluşur. Gereksinimlerinize göre en uygun seçeneği hayata geçirebileceğiniz hazır sistemler, oyuncu bilgisayarlarında sıklıkla kullanılan bileşenlerdir. Hazır sistemlere sahip olmak isteyenler özellikle oyuncular için düşünülerek hazırlanan özel yazılımlara tabii tutulur. İçerisinde ofis programlarının bulunduğu ve iş dünyasındaki kullanıcıların da rahat bir şekilde, kurulum yapmadan, direkt olarak kullanabilecekleri hazır sistemler birçok avantjı da beraberinde getirir. Zamandan ve efordan tasarruf etmenizi sağlayan ve düzenli olarak yenilenen sistemlerde nitelikli markaların yüksek performanslı işlemcileri ile oyunlarda kasılmaların veya duraklamaların meydana gelmesi engellenir.

Üstün Performanslı Aygıtlar Hazır Sistemlerde Birleşiyor

Bilgisayar markalarının ekran kartlarından kasalarına kadar en güvenilir aygıtlarının kullanıldığı sistemlerde ek olarak donanım eklentisi yapılması da mümkün hale gelir. Ses kartları, sıvı soğutucular ve çok daha fazlasını ekletebileceğiniz hazır sistemlerde monitör, fare ve klavye gibi ürünler sisteme dahil edilmez. Alacağınız ürün için ödeyeceğiniz fiyata fazlasıyla değecek olan hazır sistemlerde talep ettiğiniz, olmasını istediğiniz tüm donatılar bir arada bulunur. Farklı kurgularla değişken kalitedeki hazır sistemler oyunların sorunsuz bir şekilde oynanması ve iş akış süreçlerinizin kesintisiz olarak sürdürülmesi için ihtiyacınız olan tüm seçenekleri sizler için sunar. Gereksinimlerinize en uygun çözümlerin hazır olarak arz edildiği sistemler, kullanım ve uzun ömürlülük açısından avantajlıdır. 

Birbirini Destekleyen Uyumlu Parçalar

Donanım ve ekipman bakımından birbirini destekleyen uyumlu parçalardan meydana gelen hazır sistemlere tek tek satın alacağınız bileşenlerden çok daha uygun fiyata daha nitelikli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sizi tek tek uğraştıracak ve zamanınızı alacak aşamalardan tasarruf etmenizi sağlayan hazır sistemler, istediğiniz her şeyi veren donatılara sahiptir. Özelleştirme seçenekleri ile farklı gigabyte’larda RAM desteği alabileceğiniz sistemlere oyun ve iş akışı konusunda güvenebilirsiniz. Farklı seviyelerdeki oyunlarda ve iş akış süreçlerinde en iyi performansı gösteren sistemlere değişken fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sistemlerde kullanılan araçlar, donanımlar, güç kaynakları ve çok daha fazlasıyla taleplerinize en uygun seçeneklere sahip olabilirsiniz. Bütçenize göre de şekillendirebileceğiniz hazır sistemlerde kullanılan ekipmanlar son derece işlevsel ve verimlidir.