Hakkımızda

Sinerji Bilgisayar Elektronik ve Sanal Mağazacılık Ltd. Şti. 2004 yılında bir yazılım firması olarak kurulmuş olup , önce 2006 yılında SadeceNotebook.com ardından 2007 yılında ise Sinerji.gen.tr adlı siteleriyle e-ticaret faaliyetlerine başlamıştır. SadeceNotebook.com sitesiyle yüzbinlerce kişinin notebook siparişi başarıyla karşılanmıştır. Bir çok markanın yetkili satıcılığı yapılan SadeceNotebook.com sitesinin ardından açılan Sinerji.gen.tr sitesi ile de bilgisayar bileşenleri, çevre birimleri, baskı çözümleri ve kurumsal ürün çeşidiyle birçok kişi ve kuruma hizmet vermiştir. 2013 yılı itibariyle oyun bilgisayarları, oyuncu ekipmanları ,mimarlık ve mühendislik için özel bilgisayar üretimine önem vermiştir. 

Sinerji Bilgisayar 2006 yılından beri kazandığı deneyimlerle e-ticaret alanında günümüzde faaliyetini sürdürmektedir. Başta Asus, MSI, Gigabyte, AOC, Samsung, Corsair, CoolerMaster, AMD olmak üzere bir çok markanın Türkiye'deki yetkili satıcısıdır.

Sinerji Bilgisayar, her geçen gün siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına altyapısını geliştirmektedir. Daha fazla çeşit ürünü, daha uygun fiyatlarla, en iyi satış ve satış sonrası hizmetle, en güvenli şekilde sizlere teslim etmeyi hedeflemektedir.

Kurumsal Bilgilerimiz:

Sinerji Bilgisayar Elektronik ve Sanal Mağazacılık Ltd. Şti.
Vergi Dairesi: Sarıgazi
Vergi No: 7710308790
Adres: Yukarı Dudullu Mah. Necip Fazıl Bulvarı, Keyap Sitesi B Blok No:44/24 Ümraniye/İstanbul
KEP Adresi: sinerjibilgisayar@hs03.kep.tr 
Mersis No: 0771030879000013
Ticaret Sicil No: 641467

İletişim