Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition

Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition

Sistemleriniz Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition İçin Hazır mı?

Oyun dünyasının yıldız markası Grand Theft Auto serisi, beşinci oyundan beri oyun sektörünün zirvesinde yer almaya devam ediyor. Elbette seriyi bu kadar popüler kılan yapımlar bundan yaklaşık 20 yıl kadar önce piyasaya sürülmüştü ve birçok oyun severi açık dünya ile tanıştırarak farklı bir çizgi çekmişti.

Aradan geçen yıllar içinde seriye GTA IV ve GTA V gibi yapımlar eklense de, serinin kilometre taşı oyunları unutulamadı. Öyle ki meraklısı için bugün ilk sürümüne eklenen modlarla yeni nesil bir GTA deneyimi yaşamak mümkün.

Konumuza dönecek olursak Rockstar Games, geçtiğimiz haftalarda GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas yapımlarının yeninden yapıldığını ve önümüzdeki aylarda yayınlanacağını açıkladı. Elbette oyunlar, orijinal hallerinin yeniden çözünürlük ve gelişmiş efekt destekli Remaster sürümleri olacak. Oyun motoru tarafında Unreal Engine motoru kullanacak yapımların nasıl göründüğü bilinmese de sistem gereksinimleri ortaya çıktı.

İyi haber şu ki yeni yapımları oynamak isteyen birçok kullanıcı, donanım tarafında fazla zorlanacak gibi görünmüyor. Öyle ki paylaşılan sistem gereksinimlerinde önerilen sistem içerisinde 2014 yılında tanıştığımız GTX 970 grafik kartı bulunuyor.

Lafı fazla uzatmayalım ve GTA: The Trilogy Definitive Edition sürümünün sistem gereksinimlerini aktaralım:

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Önerilen Sistem Gereksinimleri;

Yeni GTA oyununu oynamak için önerebileceğimiz Sinerji Hazır sistemleri