CYBERPUNK 2077 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

CYBERPUNK 2077 SİSTEM  GEREKSİNİMLERİ

Son zamanlarda oyuncular tarafından heyecanla beklenen oyunlardan biri olan Cyberpunk 2077’nin sistem gereksinimleri açıklandı. Oyun içerisinden paylaşılan ekran görüntüleriyle merak uyandıran oyunun sistem gereksinimleri açıkçası korkulacak şekilde yüksek değil. 

Bu algının oluşmasında geliştirici şirketin fazlasıyla payı yüksek. Sosyal medya ve çeşitli canlı yayınlarda oyun içerisinden paylaşılan fotoğraflar ve videoların oyunun yüksek grafik kalitesine sahip olacağını gözler önüne sermişti. NVIDIA’nın yeni nesil teknolojilerinden Ray Tracing ve DLSS 2.0’ı da bünyesinde bulunduracak olan oyunun bilgisayarları zorlaması bekleniyordu. 

Resmi olarak açıklanan Cyberpunk 2077’nin sistem gereksinimleri oyuncuları bir hayli mutlu etmeyi başardı. 

 Cyberpunk 2077 minimum sistem gereksinimleri:

Cyberpunk 2077 önerilen sistem gereksinimleri:

Merakla beklenen Cyberpunk 2077’nin genel olarak geniş bir oyuncu kitlesine hitap edebileceğini bu sistem gereksinimlerinden görebilmek mümkün. Geliştirici CD PROJEKT RED’in oyunun optimizasyonu ilgilenmesi, satış rakamlarını olumlu yönde fazlasıyla etkileyecektir. 

Son ertelemeyle birlikte çıkış tarihi 10 Aralık 2020 olarak belirlenen Cyberpunk 2077’yi siz satın almayı düşünüyor musunuz?