Call of Duty Black Ops Cold War sistem gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops Cold War’ın merak edilen sistem gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops Cold War’ın duyurulması sonrası oyuncular bir hayli heyecanlandı. Serinin yeni oyununun gelecek olması ve bu oyunun yeni nesil konsollar PS5, Xbox Series S ve Series S’ de oynanabilecek olması bu oyunu biraz daha oyuncular için önemli hale getirdi. Oyunun duyurulmasından sonra geliştirici Activision tarafından sistem gereksinimleri de paylaşıldı. 

Genel olarak yorumlamak gerekirse sistem gereksinimleri son zamanlarda ortaya çıkan oyunlara göre bir tık daha yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle yeni nesil teknolojilerden biri olan RTX’de bu oyun içerisinde yer alıyor. 

Bunun yanı sıra Türk oyuncuları da heyecanlandıran bir detay da bu oyun içerisinde bulunuyor. Call of Duty: Black Ops Cold War’ın ilk olarak ön gösteriminde gördüğümüz Trabzon Havalimanı oyun içerisinde yer alıyor.  

Merak edilen Call of Duty: Black Ops Cold War’ın sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

Call of Duty: Black Ops Cold War minimum sistem gereksinimleri:

Call of Duty: Black Ops Cold War önerilen sistem gereksinimleri:

Call of Duty: Black Ops Cold War 4K çözünürlük ve RTX sistem gereksinimleri:

Oyun ne zaman oynayabilir halde olacak?

Call of Duty: Black Ops Cold War 13 Kasım tarihi itibariyle oynanabilir durumda olacak. Şu an (26 Kasım ) içerisinde bulunduğumuz durumda oyun çeşitli platformlarda oynanabilir durumda. 

Call of Duty: Black Ops Cold War’ın PC için fiyatı ise 599 TL olarak belirlenmiş durumda. Yüksek kaliteli grafiklere ve bol aksiyon içeren bu oyun hakkında siz neler düşünüyorsunuz?