Hazır Sistem, Oyuncu Bilgisayarı ve Pc Toplama uzmanı

BUGÜN VAR, YARIN YOK

Hazır Sistemler

Oyun Bilgisayarı için yüksek performanslı  ve ofis bilgisayarı için uygun fiyatlı hazır sistemlerimizi beğeninize sunuyoruz. Hazır sistemlerimizi ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmek için özelleştir butonuna basmanız yeterli. Aklınıza takılan birşey olursa destek ekibimize yazmaktan çekinmeyiniz, lütfen.

Monitör

Oyuncu Ekipman

11. NESİL INTEL CORE İŞLEMCİLER

Yeni işlemciler ne sunuyor?

Intel işlemci dünyasına yeni işlemcileriyle beraber giriş yaptı. Z590 yonga setiyle birlikte bu işlemcileri kullanıcılarla buluşturacak Intel, oyuncuların ilgisini çekmek istiyor. Bu yeni nesil işlemciler ile birlikte Thunderbolt 4, USB 3.2 GEN 2X2 20 Gbps bağlantı desteği ve PCI EXPRESS 4.0 yolu bizleri karşıladı. 

Serinin en güçlü işlemcisinin özelliklerine bakacak olursak burada Intel® Core™ i9-11900K'yı görebiliyoruz. 8 çekirdeğe sahip olan bu işlemci oyuncular tarafından tercih edilmek için geliştirildiği görülüyor. 16 iş parçacığı, 4.8 GHz frekans hızı üründe bulunuyor. O.C gibi işlemleri de bu işlemciye uygulayabilmek mümkün. intel 11. nesil işlemciler hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

Intel Core i9 11900 Intel Core i7 11700K Intel Core i5 11600KF 11. Nesil İntel İşlemci Fiyatları 

intel 11. nesil işlemciler

Gaming Notebook fiyatları ucuzladı

Windows 11 Sızıntıları ve Yeni Windows Hakkında Tüm Bilinenler

Duyurunun ardından geçtiğimiz hafta başında yeni Windows 11 sürümü olduğu iddia edilen bir Windows sürümü ve ISO dosyası ortalığı iyice karıştırdı.

Oyuncular Kaç GB Depolama Alanına İhtiyaç Duyar?

Bir PC oyuncusu, bir yıl içerisinde sayısız oyunu oynayıp bitirebilecek performansa sahip. Oynayacak sayısız oyuna sahip olsak bile tüm oyunları depolayacak kadar alanımız yok. Peki PC tarafında oyunlar için ideal kapasite nedir?

Nvidia Geforce Rtx 3060 ve Rtx 3060 Ti ekran kartları ile ilgili yazılarımızı okumak ve blogumuzu ziyaret etmek için tıklayınız.

Sinerji Bilgisayar Hakkında

Sinerji Bilgisayar Elektronik ve Sanal Mağazacılık 2004 yılında bir yazılım firması olarak kurulmuş olup , önce 2006 yılında SadeceNotebook.com ardından 2007 yılında ise Sinerji.gen.tr adlı siteleriyle e-ticaret faaliyetlerine başlamıştır. SadeceNotebook.com sitesiyle yüzbinlerce kişinin notebook siparişi başarıyla karşılanmıştır. Bir çok markanın yetkili satıcılığı yapılan SadeceNotebook.com sitesinin ardından açılan Sinerji.gen.tr sitesi ile de bilgisayar bileşenleri, çevre birimleri, baskı çözümleri ve kurumsal ürün çeşidiyle birçok kişi ve kuruma hizmet vermiştir. 2013 yılı itibariyle hazır sistemler, oyun bilgisayarları, oyuncu ekipmanları, mimarlık ve mühendislik için özel bilgisayar üretimine önem vermiştir. 

Sinerji Bilgisayar 2006 yılından beri kazandığı deneyimlerle e-ticaret alanında günümüzde faaliyetini sürdürmektedir. Başta Asus, MSI, Gigabyte, AOC, Samsung, Corsair, CoolerMaster, AMD olmak üzere bir çok markanın Türkiye'deki yetkili satıcısıdır. Sinerji Bilgisayar, her geçen gün siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına altyapısını geliştirmektedir. Daha fazla çeşit ürünü, daha uygun fiyatlarla, en iyi satış ve satış sonrası hizmetle, en güvenli şekilde sizlere teslim etmeyi hedeflemektedir.