Yeni Nesil DDR5 RGB Oyun Belleği

Dünyanın önde gelen bilgisayar bileşeni üreticilerinden biri olan GeIL yüksek performanslı yeni nesil Polaris RGB Oyun Belleğini DDR5 platformlarının kullanımına sunmaya hazırlanıyor. 16Gb kapasiteden 128Gb kapasiteye sahip olacak GeIL Polaris RGB Gaming Ram’ler 2021 yılının son çeyreğinde raflarda yerini almaya başlayacak. 

Polaris DDR5 Ram çok yoğun bir çabanın sonucu

DDR4'ün piyasaya sürülmesinden bu yana yedi yıl geçti. Bu süre zarfında GeIL yeni DDR5 modüllerin geliştirilmesi için çok yoğun mesai harcadı ve bu çabaların sonucu olarakta Polaris ortaya çıktı. Intel ve AMD uyumlu Anakartların üreticileriyle ortak çalışmalar yürüten GeIL ürettiği Ramler ile bu anakartlar arasında en yüksek seviyede uyumluluğu ve güvenirliliği garanti ediyor. 

ddr5 bellek, polaris rgb oyun belleği

ddr5 gaming ram

GeIL Polaris RGB DDR5 Oyun Belleği, daha büyük kapasite, yüksek hız ve işlemci çekirdeği başına daha geniş bant genişliği aracılığıyla benzeri görülmemiş bir performans sunmak üzere tasarlanmıştır. Sistem performansını ve verimliliğini artırmak yeni bellek nesillerinin temel taşıdır ve GeIL, bu amaca uygun olarak müşterilerine olağanüstü overclocking potansiyeli sunmaya kendini adamıştır.

DDR5 PMIC (Power Management IC) mimari tasarımı

Yeni DDR5 bellekler, akıllı voltaj ve güç yönetimi için en son DDR5 PMIC (Power Management IC) mimari tasarımını içerir. Bu da voltaj ayarlama ve güç yönetiminde daha kapsamlı bir aralık sağlar. Bu yerleşik PMIC ve modül tasarımının, genel performansı, kararlılığı ve overclocing potansiyelini önemli ölçüde artırracacağına şüphe yok.

GeIL DDR5 belleklerin hızları 4800 MHz -1.1Voltta CL40-40-40 alt zamanlama gecikmesi- 'den başlayacak. 6000MHz CL32-36-36, 6400MHz CL32-36-36, 6800MHz CL36-44-44 ve 7200MHz CL36-44-44 dahil olmak üzere diğer overclocking ürünleri de geliştirme aşamasındadır. Bunların yanında RGB olmayan belleklerde aynı zamanda satışa sunulacak.

GeIL, her zaman oyuncuları ve bilgisayar donanımı meraklılarını temsil eden marka adı olmuştur. Yaklaşan DDR5 bellekler bu bilginin bir sonucudur.

Biz de Sinerji Bilsayar olarak distribütörü olduğumuz GeIL markasının bu yeni ürünlerini merakla bekliyoruz. Özellikle sonra bir yıldır yoğun bir şekilde sattığımız ve müşterilerimizden olumlu dönüşler aldığımız belleklerin yanında, yeni çıkacak olan DD5 Ram’leri de tüm dünya ile aynı anda müşterilemize rekabetçi fiyatlar ile sunmayı hedefliyoruz. İlerleyen zamanlarda özellikle DDR5 ile ilgili güncel gelişmeleri bloğumuzdan paylaşacağız.

Merak ettiğiniz soruları info@sinerji.gen.tr adresinden bize iletebilirsiniz. Şu an GeIL markası altında sunduğumuz DDR4 Ram'leri görüntülemek için lütfen tıklayınız.