Yayıncı Ekipmanları

Yayıncı Ekipmanları modelleri 291 TL'den başlayan fiyat, hızlı teslimat ve cazip ödeme koşullarıyla güvenli alışverişin adresi Sinerji Bilgisayar'da

Görüntü ve Ses Sistemleri kategorisinde 32 adet Yayıncı Ekipmanı, fiyatları ve teknik özellikleri ile listeleniyor

Temizle
Fiyat
-
Marka
Teslimat
Yayıncı Ekipmanları Alternatif Markalar: Asus Yayıncı Ekipmanları, Elgato Yayıncı Ekipmanları,

YAYINCI ÜRÜNLERİ İLE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER 

Dijital dünyanın yaşamın her alanında kendini güçlü bir şekilde hissettirmesi birçok sektörü kökten bir şekilde değiştirdi. Profesyoneller dünyasında var olan işlerin birçoğu yayıncı ürünleri ile çok daha kısa sürede tamamlanma imkanına sahip olur. Corsair Stream Deck , Corsair Multi Mount Weighted Base, Corsair Game Capture, Elgato Thunderbolt, Elgato Cable Chat Link, Elgato Video Capture, Corsair Green Screen, Corsair Cam Link ve çok daha fazlasına ulaşabileceğiniz yayıncı ürünleri ile yayın esnasında ihtiyacınız olan tüm donatılara tek bir platform üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yayıncılık Şimdi Çok Daha Verimli

Yayıncılıkta kullanılan malzemeleri tek bir platform üzerinden sunan firmamız, ihtiyacınız olan ürünlere tek bir tık ile ulaşarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun alışverişinizi tamamlamanıza olanak tanıyor. Birbirinden farklı seçeneklerle ihtiyacınıza uygun ve bütçe dostu donatılara sahip olarak profesyonel işlemlerinizi çok daha basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Corsair Game Capture, Corsair Multi Mount, Elgato Thunderbolt, Elgato Stream Deck ve çok daha fazlasına sahip olabileceğiniz sitemizde ürünlerin özelliklerini detaylı olarak inceleyebilir ve işlevsellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitemizde bulunan canlı destek hattı sayesinde merak ettiğiniz ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve bize çağrı merkezimi aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 

Yayıncılıkta Profesyonellik Şimdi Elinizde

Sosyal medya veya profesyonel yayıncılık alanlarında ihtiyacınız olan çözümleri tek bir platformdan sunan firmamız, canlı yayın platformları için kullanılan araçlardan oyuncular için özel donanımlar ve yayıncılar için özel ürünlere kadar ihtiyacınız olan her şeye çok kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz sitemiz sayesinde dijital ortamdaki topluluklar profesyonel bir şekilde hitap edebilirsiniz. Akıllı telefon tutacağı gibi ürünlerle fotoğraf ve videolarınızı çok daha profesyonel bir şekilde çekebilir ve istediğiniz açıda titreşimsiz, kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm çözümleri tek bir noktadan sunan firmamız, telefonlarınızı farklı açılara ve yönlere taşıyarak benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Tek kabloyla tüm bileşenlerinizi bilgisayarınıza tek seferde bağlamaya yardımcı olan Thunderbolt sistemleri gibi en çok ihtiyacınız olan ürünleri profesyonel çözümlerle arz eden markamız, kaliteye uygun fiyatla ulaşmanızı sağlar.