Sunum Cihazı Presenter

Sunum Cihazı Presenter modelleri 752 TL'den başlayan fiyat, hızlı teslimat ve cazip ödeme koşullarıyla güvenli alışverişin adresi Sinerji Bilgisayar'da

Görüntü ve Ses Sistemleri kategorisinde 2 adet Sunum Cihazı Presenter , fiyatları ve teknik özellikleri ile listeleniyor

Temizle
Fiyat
-
Marka
Teslimat
Sunum Cihazı Presenter Alternatif Markalar: Logitech Sunum Cihazı (Presenter), ViewSonic Sunum Cihazı (Presenter),

SUNUM CİHAZI (PRESENTER) SEÇENEKLERİNİN PROFESYONEL SUNUMLARDA KULLANILMASI

İş dünyasının profesyonelleri tarafından tercih edilen sunum kumandaları, personellerin ve yöneticilerin sunumlarını parmaklarının ucuna getirmesini sağlar. Tek bir tıkla tüm sunumu yönetebileceğiniz kumandalar, özelleştirilebilir seçenekler sayesinde kullanım açısından büyük avantaj sağlar. Piyasada kablosuz olarak sunulan kumandalar, kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Bilgisayar kullanım koşulları özelliklerine bağlı olarak farklı biçimlerde kullanılabilen kumandalar, büyük alanlarda yapılacak sunumlar ve küçük bir ortamda yapılacak sunumlar için farklı çalışma frekansına sahiptir. Küçük alanlar için kullanılan kumandaların büyük alanlarda kullanılması verimsizlik oluşumuna neden olabilir. Bu nedenle kullanıcıların, kumandaların kullanılacağı alanların büyüklüklerine göre tercihte bulunması gereklidir. 

Üstün Özelliklere Sahip Sunum Kumandaları

Şarj edilebilen özelliklere sahip olan sunum kumandalarını şarj ederken şarj ünitesinin tam olarak dolmasını sağlamalısınız. Sürekli olarak takılıp çıkarlan cihazların bir süre sonra verimliliğini kaybetmesi söz konusu olabilir. Şarj edilebilir pilleri tercih ediyorsanız, pilleri de tıpkı kumandalar gibi tam doluluk oranına ulaşıncaya kadar çıkarmamalısınız. Bu sayede hem doğayı hem de bütçenizi koruyabilirsiniz. İvmeölçer ve Jiroskop algılayıcı imkanlarına sahip olan sunum kumandaları ile sunumlarınızı istediğiniz gibi yönlendirmeniz mümkündür. LED ışık sensör eklentili olan kumandalarda hem kumandanın çalışma durumunu gözlemleyebilir hem de led ışıkları sunumda vurgulamak istediğiniz bölümler için kullanabilirsiniz. 

Hafif ve İşlevsel Sunum Kumandası Çeşitleri

Hafif ve işlevsel özellikleri ile kullanıcılarını yormayan sunum kumandaları, HDMI kablosu sayesinde çok uzak menzillerden dahi sunum yapabilirsiniz. Kumandayı kullanmak için tek yapmanız gereken sunum kumanda arasındaki bağlantıyı sorunsuz bir şekilde kurmak olacaktır. Bilgisayar tarafından tanımlanan kumandanızı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bütçenize uygun bir pazar araştırması için web sitemizi ziyaret edebilir ve ihtiyacınız olan marka ve modellere tek bir platform üzerinden ulaşabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemlerimiz sayesinde çok kolay bir şekilde kargo ettirebileceğiniz ürünlere Türkiye’nin neresinde olursanız olun ulaşma fırsatınız vardır. Sunum yaparken kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan kumandalar ile kontrolü elinize alarak tek tıkla sunum ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Anlatımlarınız ile senkronize olarak ilerleyen verilerle izleyicilerinize olumlu bir intiba bırakabilirsiniz.