NVIDIA RTX 3060 Ti

RTX 3060 Ti maksimum ayarları seçseniz bile hem 1440p hem de 1080p'de kusursuz, 60fps ve üstü hızlar sunan, uzun süre satın almayı beklediğimiz Nvidia Geforce RTX 30 serisi bir ekran kartıdır. Şu anda RTX 3060Ti, orta sınıf oyun bilgisayarları için satın alınacak en iyi grafik kartlarından biridir diyebiliriz.

Neden iyi;

Neden kötü;

RTX 3060 Ti Satın Al

Web sitemizde satışı olan ekran kartları ve bu ekran kartlarını kullanan oyun bilgisayarlarımız aşağıda beğeninize sunulmuştur. Dünya genelinde yaşanan stok sıkıntısı nedeniyle bazı ürünleri temininde zorluk yaşayabiliyoruz.  Stoğu biten ürünlerin çok yakında stoklarımızda yer almasını bekliyoruz. Bu karta dair özellikleri daha yakından incelemek için tıklayınız.

rtx 3060 ti

GEFORCE RTX 3060 AİLESİ

MÜKEMMEL OYUN DENEYİMİ

NVIDIA'nın 2. nesil RTX mimarisi Ampere’den güç alan GeForce RTX™ 3060 Ti en yeni oyunları sorunsuz oynamanızı sağlar. Geliştirilmiş Ray Tracing Çekirdekleri ve Tensör Çekirdekleri, yeni duraksız işlem özellikli çoklu işlemciler ve yüksek hızlı G6 bellek ile mükemmel bir deneyime ulaşın.

NVIDIA AMPERE MİMARİSİ

  1. İkinci Nesil RT Çekirdekleri ile 2 Kat Fazla İşleme Hızı
  2. Üçüncü Nesil Tensor Çekirdekleri ile 2 Kata Kadar Fazla İşleme Hızı
  3. Yeni SM ile 2 Kata Kadar FP32 İşleme Hızı

geforce rtx 3060 ti

DLSS YAPAY ZEKA HIZLANDIRMASI

MAKSIMUM FPS. MAKSIMUM KALITE. YAPAY ZEKA DESTEKLI.

NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), GeForce RTX™ GPU'lardaki yapay zeka işlemlerine ayrılmış tensör çekirdeklerini kullanarak görsel gerçekçiliği yepyeni bir düzeye taşıyan, çığır açan bir yapay zeka işleme teknolojisidir. DLSS, oyunlarınızda kare hızlarını artırıp güzel ve keskin grafikler oluşturmak için derin öğrenme sinir ağının gücünden yararlanır. Ray Tracing ayarlarını en üst düzeye çıkarmak ve çözünürlüğü artırmak için gereken yüksek performansa da sahip olursunuz. Daha fazla bilgi için nvidia sitesini ziyaret edebilirsiniz.