Kablolu Ağ Adaptörleri

Kablolu Ağ Adaptörleri modelleri 258 TL'den başlayan fiyat, hızlı teslimat ve cazip ödeme koşullarıyla güvenli alışverişin adresi Sinerji Bilgisayar'da

Ağ Ürünleri kategorisinde 5 adet Kablolu Ağ Adaptöri, fiyatları ve teknik özellikleri ile listeleniyor

Temizle
Fiyat
-
Marka
Teslimat
Kablolu Ağ Adaptörleri Alternatif Markalar: Asus Kablolu Ağ Adaptörleri, Tp-Link Kablolu Ağ Adaptörleri,

KABLOLU AĞ ADAPTÖRLERİ İLE NİTELİKLİ ÇÖZÜMLER

Sağladığı güvenlik ve hız adına tercih edilen kablolu ağ seçenekleri, bilgisayarların birbirine ethernet üzerinden bağlanmasına olanak tanır. Kullanımı oldukça yaygın olan bu yöntem, geleneksel bir yöntem olarak yerini alsa da günümüzde yaygın olarak kullanılmaya devam eder. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda standart olark bulunan ethernet portu üzerinden kolay bir şekilde bağlantı sağlanabilen ağlar, uygun bağlantı yönlendiricleri sayesinde işlemlerinizi sorunsuz olarak gerçekleştirmenize olanak tanır. Modem ve ADSL seçeneklerinin içinde ek donanım olara da bulunabilen ağ seçenekleri, cat olark adlandırılan kablolar sayesinde döşeme işleminin yapılmasıyla gerçekleşir.

Çoklu İletişim Standartı ile Sürat Arasındaki İlişki

Kablolu ağlarda bulunan çoklu iletişim standartları hızı soğrudan etkilediği için yeni standartlarda üretilen ürünlerin tercih edilmesi gereklidir. Tercih edilen didtemlerin, donanımın diğer alanlarını da destekliyor olması önemlidir. Bulunduğunuz alana kablo döşeyerek birkaç dakika içinde kuruluma hazır hale getirebileceğiniz seçenekler kullanıcılar için esnek seçenekler sunar. Harici ağ bağdaştırıcı kartlardan oluşan USB Wifi adaptörleri ile işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. USB destekli Wifi adaptörleri ile ağ bağdaştırıcı kartı bulunmayan bilgisayarların kablosuz olarak işlev kazanmasına olanak tanır. Wireless ağ bağdaştırıcı kart olarak işlev gören Wifi adaptörleri son derece portatiftir. USB portu bulunan tüm bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılır. Hafif ve taşınabilir özellikleri sayesinde bulunduğunuz yere götürebilirsiniz. 

İstediğiniz Zaman Söküp Takabileceğiniz Wifi Adaptörleri

Dilediğiniz zaman söküp çıkarabileceğiniz Wifi adaptörleri, sürücüsünün kurulu olduğu bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bilgisayarında Wifi özelliği bulunmayan kullanıcılar için pratik bir seçenek sunan USB kablolu ağ adaptörleri bilgisayarlara Wifi işlevinin kazandırılmasına olanak tanır. Bilgisayarların kapsama alanlarının genişletilmesi için de kullanılan sistemler, sadece bilgisayarlarda değil, USB port girişi bulunan akıllı televizyonlarda d kullanılabilir. Televizyon servisinden detaylı bilgi alarak televizyonunuzun Wifi kullanımına uygun oldup olmadığını öğrenebilirsiniz. Kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilen ürünler, kullanıcıların kablolu ağ geçitlerinin bulunmadığı alanlarda vey kablolu bağlantı istemedikleri durumlarda yardımcı olacakları eşsiz seçenekler sunar. Kompakt boyutlarıyla daima yanınızda olan adaptörler bilinen tüm işletim sistemleriyle uyumludur.