Müşteri Hizmetleri

İptal ve İade Prosedürü

Sipariş İptali 
Sinerji.gen.tr üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerinizi, ürün kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz.
Montajı yapılmış veya tamamlanmış siparişlerin iptali mümkün değildir.
 
İade Prosedürü 
  • Montajı yapılmış ürünlerin iadesi kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Üründe donanımsal bir sorun var ise bizim tarafımızdan veya yetkili servis tarafından test edilerek ürün iadesi veya yenisiyle değişimi gerçekleşmektedir.
  • Arıza durumu dışında iade edilmesini istediğiniz ürünlerin ambalajının ve tekrar satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekir. Sinerji Bilgisayar olarak açıp kullanmış olduğunuz ürünleri başka bir müşterimize satmayı etik olarak görmediğimizden dolayı, monitör, notebook, işlemci ve buna benzer tüm ürünlerin kullanılmadan iade almak durumundayız.
  • Yazılım ürünlerinin (lisanslı) kesinlikle iadesi yapılmamaktadır.
Bu koşulları karşılayan iade işlemlerinizde mutlaka ve mutlaka faturanın 2 (iki) nüshasıyla beraber bize ürünü yollayabilirsiniz.

 

Arızalı Ürün Değişimi için;
  • Ürünü satın aldıktan sonra ki ilk 15 gün içerisinde ürün arıza durumunu belirttiğiniz bir rapor ve faturamız ile ürünü ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilir ve sonraki 15 gün içerisinde iade veya değişim işlemi için ilgili yetkili servisten arıza onay raporu alındıktan sonra iade işlemleri gerçekleşir.
  • 15 günü geçmiş ürünler için Yetkili Servislerden alınmış iade (DOA) raporu ve Faturamız ile tarafımıza ulaştırılan ürünlerin iadesi gerçekleşebilir.
E-Bültenimize üye olun ! Kampanyalarım ilk sizin haberiniz olsun.
Ödeme Yöntemleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.