God of War PC'de

God of War PC'de

Oyun konsolu dünyasının mavi takımı Playstation tarafından sadece kendi konsoluna özel olarak geliştirilen God of War, yeni yılın ilk ayında PC kullanıcılarına sunuldu.

Geçtiğimiz yıl Sony, Playstation oyun konsoluna özel olarak geliştirdiği birçok oyunu PC platformu için sunacağını açıklamış, Horizon Zero Dawn ile birlikte de bu girişimin kapısını açmıştı. Bu oyunla birlikte Days Gone ve Death Stranding gibi dev bütçeli yapımları da PC plaformuna sunan Sony, belki de Playstation markasının en güçlü oyunlarından olan God of War oyununu da PC için oynamaya açık hale getirdi. 

Geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan oyun, artık PC platformu için oynanabilir durumda. Savaş tanrılarının dünyasına geçen ve yine o tanrılardan biri olan Kratos’un oğlu ile çıktığı yolculuğu konu edinen God of War oyunu, güncel PC teknolojilerini odağına alarak geliştirilmiş.

God of War, NVIDIA’nın DLSS ve RTX ışın izleme teknolojileri ile birlikte AMD FSR teknolojisini de bünyesinde barındırıyor ve PC donanım sahipleri için 4K’da ultra detaylı görsel bir şölen sunuyor. Ayrıca oyun Türkçe dil desteğine de sahip. Oyunun sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

Minimum gereksinimler:

Önerilen gereksinimler: 

God of War ve daha birçok kaliteli yapımı oynayabilmenize imkan tanıyan güncel sistemlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.