Gigabyte Aorus Z370 Gaming K3 4000mhz(OC) RGB M.2 1151p v2 ATX Anakart


RGB Fusion, Dual M.2, 120dB SNR ALC1220, Intel Gaming LAN, USB 3.1 Gen 2 Type-A/C, Smart Fan 5, Anti-Sulfur Direnler ile Intel Z370 Oyun anakartı
8. Jen. Intel® Core™ İşlemci Desteği
Çift Kanallı ECC' siz Sınırlandırılmamış DDR4, 4 DIMM
Intel® Optane™ Hafıza Uyumlu
USB Tip-C™ ve Tip-A ile ASMedia 3142 USB 3.1 Jen. 2
PCIe Zırhlı ve Ultra Durable ™ Tasarım ile Çok Yollu Grafik Desteği
PCIe Jen3 x4 ve SATA arabirimli çift Ultra Hızlı M.2
Akıllı Kulaklıklı AMP ve WIMA ses kapasitörleri ile ALC1220 120dB SNR HD Ses
CFosSpeed İnternet Hızlandırıcı Yazılımı ile Intel® GbE LAN Oyun Ağı
EasyTune™ içeren APP Merkez ve Cloud Station™ uygulamaları
Smart Fan 5 Çoklu Sıcaklık Sensörleri ve Hibrit Fan bağlantı başlığı ile FAN DURDURMA özelliği
Ultra Durable™ 25KV ESD ve 15KV LAN Dalgalanma Koruması
Anti-Kükürt Direnç Tasarımı
Işık Hızında Intel® Thunderbolt™ 3 AIC Desteği
Çok Bölmeli Dijital LED Işık Gösterisi tasarımı ile RGB FUSION, dijital LED & RGB LED şeritleri destekler


SON TEKNOLOJİ PERFORMANS
AORUS Z370 GAMING Anakart
AORUS Z370 anakartlar dünyanın gördüğü diğer anakartlardan daha hızlı ve daha güçlüdür. Agresif olarak yeniden tasarlanan zırh ve termal soğutucu ile, performans özellikleri ve dayanıklılığı hepsinden daha iyi. Performans, egzotik soğutma ve en yüksek performansa ayarlanabilme özelliği ile AORUS'a yabancı değildir, AORUS anakartlar beklentilerinizi aşar. 


Dijital LED'li RGB Fusion


AORUS Z370 Anakartlar RGB Fusion Dijital LED’ lerle çok daha iyidir.* RGB Fusion, kullanıcılara kendi bilgisayarları için dahili RGB ve harici RGBW / Dijital LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunar. Z370 Serisi AORUS Anakartlarındaki RGB Fusion, renkler ve desenlerle dolu Dijital LED desteği ile güncellendi. Harici dijital LED şeritleriyle *, her bir LED dijital olarak adreslenebilir böylece kullanıcılar daha fazla desen, stil ve aydınlatma deneyimi yaşayabilir.

AORUS Gaming Anakartları, 5v veya 12v dijital LED aydınlatma şeritlerini ve 300 kadar LED ışığını destekler. Dijital LED'li RGB Fusion, 9 yeni desen ve çeşitli hız ayarlarıyla da birlikte geliyor.

*GIGABYTE Anakartlar 5v veya 12v dijital LED şeritlerini destekler. Dijital LED'li RGB Fusion, 9 yeni desen ve çeşitli hız ayarlarıyla birlikte geliyor.

RGBW & -UV Işık Şeritlerini Destekler
RGBW / -UV LED Şeritleri için bağımsız olarak programlanabilir dahili Pin Başlığı
Yeterince parlak değil mi? RGBW pim başlığına standart 12V harici RGB, RGBW veya RGB / UV ışık şeritleri takabilir ve rengini RGB Fusion yazılımından kontrol edebilirsiniz. Özel beyaz LED'li bir RGBW ışık şeridi kullanarak, kullanıcılar daha parlak ve canlı renk tonları yaşayacaktır.

RGB / UV LED şeritlerini kullanırken, kullanıcılar UV reaksiyonlu sıvı, neon örgülü kablolar ve kötü görünümlü bir oyun bilgisayarı için akrilik boya kullanarak sistemlerine floresan parlaması verebilir.

Kullanıcıların R / G / B Sinyali için pin konumunu yeniden tanımlamasına olanak tanıyan RGB Fusion yazılımı sayesinde AORUS anakartları piyasada bulunan çok çeşitli RGBW / -UV ışık şeridini desteklediğinden ışık şeritleri seçerken endişelenmenize gerek yok.


Akıllı Kulaklık Amfisi ile ALC1220 120dB SNR HD Ses
ALC1220 120dB SNR HD Ses
ALC1220, Akıllı Kulaklık Amp, hassas sesli sohbetler için 114dB SNR kayıt ve DSD128'in donanımsal kod çözümü gibi, kristal berraklığında ses ve özellikleri sağlayan, 120dB'ye kadar yüksek çözünürlüklü, yüksek performanslı, çok kanallı bir Yüksek Çözünürlüklü Ses Kodlayıcı olup, kullanıcıların mümkün olan en iyi performansı almalarını sağlar.

Akıllı Kulaklık Amfisi
Düşük ses ve bozulma gibi sorunları önleyen, optimal ses dinamiği sağlamak için kulaklıkla takılı kulaklıklar veya ileri teknoloji kulaklıklar da dahil olmak üzere kafanızın aşınmış ses cihazının empedansını otomatik olarak algılar.

Üstün WIMA & Ses Kapasitörleri

AORUS Z370 anakartlar, Hi-Fi sınıfı WIMA FKP2 kapasitörler ve ses sınıfı Fine Gold kapasitörler kombinasyonuna sahiptir. WIMA FKP2 kapasitörler, Fine Gold kondansatörler, bas ve daha net frekanslarda zengin ses sağlamak için en gelişmiş teknolojiyi kullanan yüksek kaliteli ses ekipmanları için uygundur, üstelik birinci sınıf Hi-Fi sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Buna AORUS AMP-UP Ses teknolojisini ekleyerek en zorlu ses uzmanları için ideal dahili ses çözümü sağlıyor.


Smart Fan 5
Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.

Fan sessizliğini sağlayın. Fan Durması ile sıcaklıklar belirlenen bir eşiğin altına düştüğünde tüm fanların tamamen durması için tarama yapar. Hangi sensörün hangi sıcaklıkta taramasına bağlı olarak hangi fan duracak ve-hepsi sizin isteğinize göre kişiselleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı
Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol varsayalım! Smart Fan 5, Hibrid Fan Pin Başlıkları'ndan akış oranı hakkında ikinci bir bilgiye kadar bilgi alır - böylece PC'niz üzerinde mutlak hakimiyet elde edebilirsiniz.
Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.


4000MHz'e kadar DDR4 XMP desteği*
AORUS, 4000MHz ve üzeri profiller ile uygun uyumluluk sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor. Bu performans artışı elde etmek için yapılması gereken; tüm kullanıcılar, bellek modüllerinin XMP özellikli olmasını ve XMP işlevinin AORUS anakartlarında aktif edildiğinden ve etkinleştirildiğinden emin olmaktır.

XMP Nedir?
DDR4 bellek modülleri, 2133MHz stok frekansında mevcuttur, ancak frekans ayarlamaları önemli bir gayret ve bilgi gerektirdiğinden, bellek üreticileri desteklenen bellek modüllerinin zamanlamalarını otomatik olarak CPU'nuzla çalışacak şekilde değiştirebilen XMP profillerini kodlarlar.

* XMP Profili desteği bellek modülüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Onaylanmış bellek desteği listesini görmek için lütfen www.aorus.com adresini ziyaret edin. Ürün özellikleri modellere göre değişkenlik gösterebilir.


 

Sürükleyici VR Oyun Deneyimi
> VR, sabit bir 90FPS veya daha yüksek süreler için Full HD grafiklerden daha fazla performans gerektirir.
> Sadece Oyuncu PC' leri en iyi VR deneyimini sağlayabilirler.

VR Oyuncu PC' si için tavsiye edilen sistemdir*
 Grafik kartı: NVIDIA GTX 1060 / AMD RX 480 veya daha üstü, Uyumlu HDMI 1.4 video çıkışı
 İşlemci: Intel i5 eşdeğer veya daha üstü
 Anakart: GIGABYTE Z370 anakartlar
 Hafıza: 8GB RAM veya daha üstü
 Hafıza: 8GB RAM veya daha üstü
 İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit veya daha yenisi
*Tam sistem gereksinimleri için lütfen VR satıcı web sitesini kontrol edin.
Sorunsuz bir VR deneyimi oluşturmak için AORUS Anakartları, sanal gerçekliğinizi gerçek gerçek gibi hissetmenizi sağlayacak en iyi özellikleri sunar. M.2 veya U.2 üzerinden NVMe desteği gibi teknolojiler ve daha ağır ayrı grafik kartları için parlatmak için tek parça bir metal koruma ile AORUS'un VR'deki yolculuğunuza başlamak için ihtiyaç duyduğunuz araçların bulunduğu açıktır. Ruh halini ayarlamak için AORUS Anakartları sizi hareket merkezine sokacak RGB Fusion'ı içerir.

 


AORUS Z370 Platform, Intel'in en yeni Optane teknolojisini destekleyen ilk istekli platformudur. Optane, kullanıcılara geleneksel mekanik sürücülerle karşılaştırıldığında önemli bir destek sağlayan bir önbellek sürücüsü görevi görerek depolama performansını artırır.


CFosSpeed İnternet Hızlandırıcısı Ağına Bağlı Intel® GbE LAN
Intel® GbE LAN, kalabalık LAN ortamlarında daha iyi yanıt vermeyi sağlamak için ağ gecikmesini artırmak ve düşük ping süreleri sağlamak için yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed'e sahiptir.MÜTHİŞ HIZ
AORUS En Son Teknoloji ile Donatılmış USB 3.1 Anakartlar
ASMEDIA 3142 USB 3.1 kontrol cihazı, toplamda 16 Gb / s'ye kadar 2 PCIe Gen3 şerit kullanıyor; bu da, 10 Gb / s USB 3.1 bağlantı noktalarını tam kontrol altına almak için ekstra bant genişliğine sahip olduğunuz anlamına geliyor. Önceki nesle kıyasla iki kat daha fazla bant genişliği ve USB 2.0 ve 3.0 ile geriye dönük uyumluluk sayesinde daha gelişmiş USB 3.1 protokolü, yeni geri dönüşümlü USB Tip-C ™ ve geleneksel USB Tip-A konektörü üzerinden daha geniş bir alana daha iyi uyumluluk sağlamak için mevcut çeşitli cihazlarda bulunmaktadır.


İşlemci LGA1151 paketinde 8. Nesil Intel® Core ™ i7 işlemcileri / Intel® Core ™ i5 işlemcileri / Intel® Core ™ i3 işlemcileri için destek
L3 önbelleği, kullanılan işlemciye bağlı olarak değişir
(Daha fazla bilgi için lütfen "CPU Destek Listesini" dikkate alınız.)
Yonga Seti Intel® Z370 Express Yonga Seti
Bellek 4 x DDR4 DIMM soketler sistem hafızasının 64 GB' e kadar destekler
Çift kanal bellek mimarisi
ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8 hafıza modüllerini destekler
ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 hafıza modüllerini destekler
Desteklenen Bellek Modülleri: DDR4 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3666(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200(O.C.) / 3000(O.C.) / 2800(O.C.) / 2666 / 2400 / 2133 MHz
Extreme Memory Profile (XMP) bellek modülleri desteği
(Daha fazla bilgi için lütfen, "Hafıza Destek Liste" referans alınız.)
Dahili Grafik Entegre Grafik İşlemcisi - Intel® HD Grafik desteği:
Maksimum 4096x2160 @ 30 Hz çözünürlüğünü destekleyen 1 x HDMI bağlantı noktası
* HDMI 1.4 sürümü ve HDCP 2.2 desteği.
1 x DVI-D port, maksimum 1920x1200@60 Hz çözünürlük desteği
* DVI-D port, D-Sub bağlantısını adaptör ile desteklemez.
Ses Desteği Realtek® ALC1220 codec
HD Ses Desteği
2/4/5.1/7.1-kanal
SPDIF Çıkış desteği
LAN Intel® GbE LAN yongası (10/100/1000 Mbit)
Genişleme Yuvaları 1 x PCI Ekspres x16 yuva, x16 modunda çalışır (PCIEX16)
* Eğer yalnızca tek bir PCI Ekspres grafik kartı kullanılacaksa; optimum performans için bu kartı, PCIEX16 grafik yuvasına taktığınızdan emin olun.
1 x PCI Express x16 yuva, x4 modunda çalışır (PCIEX4)
* PCIEX4 yuvası PCIEX1_2, 3, 4 yuvalarıyla bant genişliğini paylaşıyor. PCIEX1_2, 3 veya 4 yuvası dolduğunda PCIEX4 yuvası x1 moduna kadar çalışır.
4 x PCI Express x1 yuvalar
(Tüm PCI Express yuvalar, PCI Express 3.0 standartına uyumludur.)
Çoklu Grafik Teknolojisi AMD Dörtlü-GPU CrossFire™ ve 2-Yollu AMD CrossFire™ teknolojileri
Depolama Arayüzü Yongaseti:
1 x M.2 konektörü (Soket 3, M tuşu, tip 2242/2260/2280/22110 SATA ve PCIe x4 / x2 SSD desteği) (M2P_32G)
1 x M.2 konektörü (Soket 3, M tuşu, tip 2242/2260/2280 PCIe x4 / x2 SSD desteği) (M2Q_32G)
6 x SATA 6Gb/s konnektör
RAID 0, RAID 1, RAID 5, ve RAID 10 için Destek
* M.2 ve SATA konektörleri kurulum bildirimleri için "1-7 Dahili Konektörler" e bakınız.
Intel® Optane™ Hazır Hafıza
USB Yongaseti:
6 x USB 2.0/1.1 yuvalar (2 yuva arka panelde, 4 yuva dahili USB bağlantı ile)
8 x USB 3.1 Gen 1 bağlantı noktası (arka panelde 4 port, dahili USB başlıkları aracılığıyla 4 port mevcuttur)
Chipset+ASMedia® USB 3.1 Jen. 2 Kontrolcü:
1 x USB Type-C™ USB 3.1 Jen. 2 desteği ile arka panel üzerinde
1 x USB 3.1 Jen. 2 Type-A yuva (kırmızı) arka panel üzerinde
Dahili Giriş Çıkış Bağlantı Noktaları 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü
1 x 8-pin ATX 12V güç konektörü
1 x CPU Fan konektörü
1 x sıvı soğutma CPU fan başlığı
1 x sistem fan/sıvı soğutma pompa başlığı
2 x dijital LED şerit başlıkları
2 x dijital LED şerit güç seçme jumper
6 x SATA 6Gb/s konnektörler
1 x Ön panel konektörü
1 x Ön panel ses konektörü
1 x S/PDIF Çıkış başlığı
2 x USB 2.0/1.1 konektörü
1 x Thunderbolt™ ekleme kart konnektörü
1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (yalnızca GC-TPM2.0_S modülü için 2x6 pin)
TPM özeliği, bölgesel kuralların farklılığı nedeniyle opsiyonel olabilir
2 x M.2 Socket 3 konnektörler
1 x Clear CMOS bağlayıcı teli
2 x Sistem fan konektörü
2 x USB 3.1 Jen. 1 başlığı
2 x RGB (RGBW) LED strip headers
Arka Panel Giriş/Çıkış 1 x USB Type-C™ USB 3.1 Jen. 2 desteği ile yuva
1 x PS/2 Klavye/Fare bağlantı noktası
1 x HDMI bağlantı noktası
1 x USB 3.1 Jen 2 Tip-A bağlantı noktası (kırmızı)
1 x DVI-D bağlantı noktası
4 x USB 3.1 Jen 1 bağlantı noktası
2 x USB 2.0/1.1 portlar
1 x RJ-45 bağlantı noktası
6 x ses bağlantısı (Merkez/Subwoofer Hoparlör Çıkışı, Arka Hoparlör Çıkışı, Yan Hoparlör Çıkışı, Hat Girişi, Hat Çıkışı, Mikrofon Girişi)
G/Ç Denetleyicisi iTE® I/O Kontrol Yongası
Donanım İzleme Voltaj dedektörü
Sıcaklık dedektörü
Fan hız dedektörü
Su soğutma akış hızı algılama
Aşırı ısınma uyarısı
Fan hatası uyarısı
Fan hız kontrolü
* Fan (pompa) hız kontrolü fonksiyonunun desteklenip desteklenmediği, kurduğunuz fan (pompa) 'ya bağlıdır
BIOS 2 x 128 Mbit flash
Lisanslı AMI UEFI BIOS kullanımı
DualBIOS™ için Destek
PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Diğer Özellikler Uygulama Merkezi Desteği
* APP Center’ da bulunan uygulamalar anakart modeline bağlı olarak değişebilir. Her uygulamanın desteklenen fonksiyonları, anakart özelliklerine bağlı olarak da değişebilir.
3D OSD
@BIOS™
Otomatik Yeşil
BIOS Kurulum
Color Temprature
Cloud Station desteği
EasyTune
Easy RAID
Fast Boot
Oyun Hızlandırıcı
ON/OFF Şarz Desteği
Platform Güç Yönetimi
RGB Fusion
Smart Backup
Smart Keyboard
Smart TimeLock
Sistem Bilgisi Gösterimi
USB Engelleyici
V-Tuner
Q-Flash desteği
Xpress Yükleme Desteği
Bundled Software Norton® Internet Security (OEM versiyon)
cFosSpeed
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit desteği
Form Faktör ATX Form Faktör; 30.5cm x 24.4cm
Not Birçok donanım/yazılım satıcıları artık Win9X/ME/2000/XP sürücülerini desteklememektedir. Eğer sürücüler satıcılarda bulunmakta ise, GIGABYTE web sitesinden güncelleme yapabilirsiniz.
Yonga seti üreticileri tarafından sağlanan farklı Linux destek şartlarından dolayı; lütfen Linux Driver'ını yonga seti üreticilerinin web sayfaları veya diğer web sayfalarından indiriniz.
Teknik Özellikler
İşlemci TipiIntel
İşlemci ChipsetIntel Z370
İşlemci Soket Tipi1151p-v2
Anakart Boyutu (Yapı)ATX
Bellek (RAM) TipiDDR4
Bellek (RAM) Frekansı2133mhz
Bellek (RAM) Frekansı (OC)4000mhz
Bellek (RAM) Slotu4 Adet
Maksimum Bellek (RAM)64 GB
Led IşıklandırmaVar
RGB SenkronizasyonGigabyte RGB Fusion
Kablosuz BağlantıYok
M.2Var
Diğer Özellikler
Stok KoduZ370-AOR-GAM-K3
MarkaGigabyte
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
4719331802301
E-Bültenimize üye olun ! Kampanyalarım ilk sizin haberiniz olsun.
Ödeme Yöntemleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.