Gaming Set

Gaming Set modelleri 1.369 TL'den başlayan fiyat, hızlı teslimat ve cazip ödeme koşullarıyla güvenli alışverişin adresi Sinerji Bilgisayar'da

Gaming Ekipman kategorisinde 1 adet Gaming Set, fiyatları ve teknik özellikleri ile listeleniyor

Temizle
Marka
Teslimat
Gaming Set Alternatif Markalar: MSI Gaming Set,

GAMING SET MODELLERİ İLE İHTİYAÇLARINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Oyun severlerin en çok tercih ettiği donanımlar arasında olan gaming setler, oyun için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı tek bir paket üzerinden karşılamanızı sağlar. Mouse, Mouse mad, klavye, kulaklık ve mikrofon gibi birçok donatının bir arada bulunduğu setler, ürünleri tek tek aldığınızda ödeyeceğiniz tutardan daha düşük bir bütçe ile satışa sunulur. Nitelikli markaların farklı modelleri ile bütçenize ve taleplerinize en uygun seçeneği tercih edebileceğiniz gaming setler sayesinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek tıkla kapınıza kadar kargo ediliyor.

Benzersiz Klavye Deneyimine Hazır Olun

Oyunculara özel olarak dizayn edilen tuş takımı ile oyunlarda üstünlük elde etmenizi sağlayacak mekanik klavyeler, tuş takımını hissetmenizi ve oyuna daha fazla adapte olmanızı sağlar. Benzersiz seçeneklerle oyunu yaşayarak oynamanıza yardımcı olan klavyeler, renklendirilen led tasarımları ve ideal boyutları ile kablolu veya kablosuz olarak üretilebilir. Komut fonksiyonları atayabileceğiniz Mouselar, oyunda daha hızlı ve aktif olmanızı sağlarken benzersiz tasarımı ile sizi sanki gelecekten gelmişsiniz gibi hissetmenize yardımcı olur. Mouseların efektif bir şekilde işlev görebilmesi için farklı boyutlarda üretilen ve dayanıklı Mouse padler, kullanıcıların Mouse hareketlerini zorlanmadan ve kolay bir şekilde yapmasına olanak tanır. Oyun seveler için tercih edilebilecek en iyi seçeneklerin bir arada bulunduğu paketler, kullanım kolaylığı sağlarken diğer yandan görsel bir şölen sunar.

Mikrofon ve Ses Kartı Destekli Oyun Kulaklıkları

Oyuncuların kendilerini oyunun içinde hissetmesini sağlayan kulaklıklar, oyuna tam olarak adapte olmanızı sağlarken günün her saatinde oyun oynamanıza da imkan tanır. Mikrofon destekli kulaklıklar sayesinde oyunda bulunan diğer kullanıcılar ile kolay bir şekilde etkileşime geçebilirsiniz. Ses kartı destekli kulaklıklar tercih etmeniz durumunda, rakiplerinizin ayak seslerini, silah patlamalarını ve çok daha fazla efektin nereden geldiğini anlayabilir ve bu sayede oyunda üstünlük elde edebilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakmanız için ihtiyacınız olan tüm seçenekleri bir arada sunan kulaklıklar, kullanıcıların konforu için gereksinim duyduğu tüm donatıları bünyesinde barındırır. Gaming setleri oyuncu koltuğu gibi ana ürünlerle taçlandırarak oyun deneyiminizi maksimum performansa çıkarmaksa sizin elinizde!