Dell Alienware AW17-TN8B82D512W321N i7-7820HK 32GB 1TB+512GB SSD 8 GB GTX1080 17.3 Windows 10 Notebook

Büyük ekran. Büyük performans.
BÜYÜK EKRAN. BÜYÜK PERFORMANS.
Alienware 17 daha önce ürettiğimiz 17" dizüstü bilgisayarların hepsinden daha ince ve daha hafiftir, ancak bu durum performanstan ödün verdiğimiz anlamına gelmez. Sağlamlık ve dayanıklılık kazandıran, havacılık teknolojilerinin ilham verdiği karbon fiber dolgulu yüzeylerle, düzgün bir soğutma sağlayan bakır ısı gidericilerle ve şimdi IGZO (indiyum galyum çinko oksit) teknolojisiyle oluşturulan isteğe bağlı Ultra HD 4K ekranla üretilmiştir. Yüksek performanslı ve isteğe bağlı en yeni nesil Intel® işlemcilerle desteklenen ve Süper Hızlı USB 10 Gb/sn (USB 3.1) ve Thunderbolt™3 teknolojilerini destekleyen yeni bir USB Type-C™ bağlantı noktasına sahip Alienware 17, size etkileyici bir ekranda en iyi deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.

Tercih ettiğiniz masaüstü GPU özelliğine sahip, isteğe bağlı Alienware Grafik Kartı Amplifikatörü ile bir araya getirildiğinde Alienware 17 ürününü üst düzey bir evde kullanım deneyimine dönüştürebilirsiniz. Canlı ekrana ve masaüstü sınıfı grafik kartının büyük performans artışına kendinizi kaptırmak için onu takmanız yeterlidir.
 
Güçlendirilen grafik kartı. Gelişmiş oyun deneyimi.
GÜÇLENDİRİLEN GRAFİK KARTI. GELİŞMİŞ OYUN DENEYİMİ.
Takın. Bağlanın: İsteğe bağlı Alienware Grafik Kartı Amplifikatörü ile evde oyun deneyiminizi geliştirin. Alienware 17'yi takın ve gelişmiş 4K NVIDIA® veya AMD özellikli grafik kartı, çok monitörlü ekran ve yerleşik, 4 bağlantı noktalı USB 3.0 hub ile daha fazla bağlantı özelliği içeren, tamamen genişletilmiş masaüstü deneyiminin keyfini çıkarın. 

Ölümcül birliktelik: Daha şık ve daha az yer kaplayan Alienware 17 ile Grafik Kartı Amplifikatörü'nü birleştirerek masaüstü bilgisayarların grafik kartı performansını elde edin. Amplifikatörünüzü göz önünden kaldırın ve mükemmel bir esneklik sağlayan tek kabloyla bağlantı ile kendinizi oyunlara kaptırın. 

Üstün yerleşik grafik kartı seçenekleri: Nefes kesen oyun heyecanı, NVIDIA® GeForce® GTX 970M veya 980M grafik kartı seçenekleri ve maksimum 4 GB GDDR5 özellikleriyle Alienware 17'nin kendisinde de dopdolu olarak gelir. Bunlar, mevcut en yüksek sınıf mobil grafik kartlarıdır. Artık grafik açısından en zengin oyunlar, en fazla 100 W mobil grafik gücü gerektiren grafik kartları desteğiyle en hızlı şekilde oynanabilir.

Daha Fazla Bilgi
 
Alienware Grafik Kartı Amplifikatörü
ALİENWARE GRAFİK KARTI AMPLİFİKATÖRÜ'NÜN NASIL ÇALIŞTIĞINI GÖRÜN.
 
En üst seviye işçilik.
EN ÜST SEVİYE İŞÇİLİK.
Karbon fiber işçilik: Havacılık teknolojilerinden ilham alınarak Alienware dizüstü bilgisayarlarda kullanılan karbon fiber kompozitler, benzersiz bir sağlamlık ve yüksek bir sertlik-ağırlık oranı sağlar. Sonuç ise yepyeni bir dokunsal deneyimdir.

Şık. Sağlam. Alüminyum: Bu kadar kaliteli ekranların ciddi bir korumaya ihtiyacı vardır, bu nedenle ekranlarımızı menteşe gücüne ve yapısal rijitliğe uygun anotlanmış alüminyum iskeletlere yerleştirdik ve ekranlarımıza yeni ve şık bir tasarım kazandırdık.

Bakırın serinliği: Seri bir şekilde maksimum güç sunarken serin kalmanızı sağlar. Bakır ısı modülleri grafik kartlarınızın ve işlemcilerin en yüksek düzeyde çalışmasına olanak sağlarken ısı boruları ve bloklar da aşırı ısınmayı engeller.

10 milyon tuş vuruşuna kadar garantilidir: TactX klavyemizdeki tek tip geri bildirim sağlayan ve aynı zamanda dahili bileşenlere artıkların girmesini engelleyen güçlendirilmiş çelik plakaların hissini deneyin. Alienware Command Center yazılımı aracılığıyla 19 adede kadar benzersiz komut programlanabilen dokuz özelleştirilmiş tuş sayesinde uygulamalarınıza, hatta oyun içindeki makrolarınıza kısayollar oluşturun.

Sağlam bir dayanıklılık için zorlu testlerden geçirildi: Alienware dizüstü bilgisayarlara on binlerce işleve dayanmalarını gerektiren testler uygulanır: güç düğmesine basma, menteşelerin açılıp kapatılması, döndürme, çevirme ve 1 milyona varan dokunmatik yüzey darbesi. Güven içinde ve yoğun bir şekilde oyun oynayabilmeniz için, biz de testlerimizi sıkı tutuyoruz.
 
Yoğun bir oyun deneyimi için tasarlandı.
YOĞUN BİR OYUN DENEYİMİ İÇİN TASARLANDI.
Büyük ekranda şık ve orantılı: Şaşırtıcı derecede net renkler ve netlik sunan geniş 17" ekranda IPS (düzlem içi geçiş) tabanlı LCD teknolojisinin tadını çıkarın. Alienware 17 en fazla Ultra HD ekran ile kullanılabilir. Şaşırtıcı renk netliği ve ekstra geniş izleme açıları için maksimum 3480x2160 piksel yoğunluğu elde edin.

IPS daha mükemmel bir ekran anlamına gelir: IPS panel teknolojisi duraklamayı azaltır ve tüm izleme açılarından doğru rengi sağlar.

Vizyoner teknoloji: Alienware 17’nin IGZO (indiyum galyum çinko oksit) teknolojisiyle oluşturulan isteğe bağlı UltraHD 4K ekranının farkını görün. Bu üstün LCD panel yüksek piksel yoğunluğu sağlarken aynı zamanda güç tüketimini azaltır, pilinizin ömrünü korur ve oyunculuk itibarınızı yükseltir.

Sesli ve öfkeli: Zengin, etkileyici ses; Klipsch ve Creative SoundBlaster X-Fi teknolojisi tarafından desteklenir. 2,0 MP Tam HD web kamerası ile dostlarınız ve rakiplerinizle görsel olarak bağlantı kurun ve çift mikrofon dizisiyle kendinizi sohbete kaptırın.
 
Son süratte oyun deneyimi.
SON SÜRATTE OYUN DENEYİMİ.
Daha fazla güç: Aksiyon arttığında sisteminizin serin bir şekilde çalışır halde tutmak ve tam ihtiyacınız olan zamanda performans sağlamak için, Alienware 17 otomatik olarak hız aşırtması yapar ve iç sıcaklıkları takip eder.

Aileler için güç merkezi: En yeni nesil Intel® işlemcilerle, gelişmiş bir güç ve sorunsuz bir oyun deneyimi için donatılmıştır.

Gelişmiş oyun deneyimi: Alienware 17'deki işlemciler oyununuz ihtiyaç duyduğunda ekstra güç sağlamak için Dinamik Hız Aşırtma özelliği sunar, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

Bağlanın ve fethedin: En iyi oyun ağı teknolojisi Killer Gigabit Ethernet ve Killer Wireless 802.11AC WiFi sayesinde performansı ikiye katlar; böylece, en fazla ihtiyaç duyduğunuz anda mümkün olan en rahat video akışını ve oyun paketlerini elde edersiniz. İstediğiniz performansta herhangi bir gecikme ya da duraklama olmadan ihtiyaç duyduğunuzda çok görevli çalışma gerçekleştirin. Ayrıca tüm Alienware 17 ürünleri, Bluetooth 4.1 teknolojisi ile birlikte gönderilir.
 
Erişiminizi genişletin.
ERİŞİMİNİZİ GENİŞLETİN.
Mobil kullanım bağlanabilirlikle buluşuyor: Süper Hızlı USB 10 Gb/sn (USB 3.1) ile USB 3.0'ın 2 katına varan hızlar sunan, yeni ve süper hızlı USB Type-C™ bağlantı noktasıyla en sevdiğiniz aksesuarları bağlayın.

Saçlarınız uçuşacak: USB Type-C™ bağlantı noktanızı bir Thunderbolt 3 bağlantı noktası olarak kullanın ve bağlantı noktanız bir Thunderbolt veya DisplayPort'muş gibi 40 Gb/sn'yi (USB 3.1 protokolünde 4 katıdır) yaşayın ya da 4K ekranlar kullanın. Veya Thunderbolt aygıtlarınızı papatya zinciriyle birbirlerine bağlayarak seçeneklerinizi maksimuma çıkarın.

Daha iyi, daha hızlı, daha net: Daha yüksek bir çözünürlük ve daha düzgün grafikler elde etmek ve mükemmelliği daha da yükseltmek için, yeni HDMI 2.0 bağlantı noktasını kullanarak 60 Hz'de 4k çözünürlüklü içerikleri çalıştırın.
 
Sisteminizin en büyük özelliklerini Windows 10 ile serbest bırakın
SİSTEMİNİZİN EN BÜYÜK ÖZELLİKLERİNİ WİNDOWS 10 İLE SERBEST BIRAKIN
DirectX 12: Sınırları ortadan kaldırın ve yeni DirectX 12 teknolojisi ile her zamankinden daha çarpıcı grafiklerle oyununuza adım atın. Windows 10'un API'si gerçek zamanlı olarak daha hızlı işleme yapan yeni özelliklerle donatılmıştır; bu sayede daha yüksek FPS, daha zengin grafikler ve daha uzun süre oyun oynamanızı sağlayan daha düşük bir güç tüketimi elde edersiniz. 

Topluluğunuzu genişletin: Xbox uygulaması arkadaşlarınızın o anda ne oynadıklarını görmenizi, arkadaşlarınızla sohbet etmenizi, aynı zamanda puanlarınızı ve başarılarınızı takip etmenizi sağlar. Buna ek olarak, Oyun DVR* arkadaşlarınızla paylaşmanız için kahramanınızın en iyi hareketlerini kaydetmenizi sağlar.

Daha fazla oyun oynayın: En harika Xbox oyunları artık parmaklarınızın ucunda, aynı zamanda Xbox kumandası için yerleşik desteğe sahip olur, hatta evinizin herhangi bir yerinden bir Windows 10 bilgisayara, dizüstü bilgisayara veya tablete Xbox One oyunları akışı sağlayabilirsiniz. Aygıtlar arası sınırlar bile ortadan kalkıyor – Bilgisayarınızda bir oyuna başlayın ve Xbox'ınıza geçerek oynamaya devam edin. 

Başlat menüsü – geliştirilmiş şekilde geri geldi: İlk andan itibaren uzman bir oyuncu olacaksınız, çünkü Windows Başlat menünüz genişletilmiş bir biçimde geri döndü. Ayrıca tüm sabitlenen uygulamalarınız bu yeni ürüne taşınacak; yani tanıdık, verimli ve her zamankinden daha iyi bir kullanım deneyimi yaşayacaksınız.

İhtiyaç duyduğunuz hız: Windows 10 hızlı şekilde başlatılır ve sürdürülür, yani sizinle oyununuz arasında hiçbir engel yoktur. Güncelleştirmeleriniz bile kullanıma sunuldukları anda size ulaştığından, her zaman en yeni ve en harika özelliklere sahip olursunuz.
 
 
COMMAND CENTER 4.0
Çarpıcı bir kolaylıkla ve hassas bir ayarlanabilirlikle Alienware bilgisayarınızın ve Grafik Kartı Amplifikatörü performansınızın denetimini her açıdan ele alın.
 
 
 
AlienFX
ALİENFX
Sizin kontrolünüzde olması için özel olarak geliştirilen aydınlatma bölgelerini programlayın ve kontrol edin. Yani ışıklar gerçek zamanlı olarak tüm hareketlerinize tepki verecek şekilde tasarlanır. Tetikleyiciler ayarlayın. Sisteminizin ışıldamasını sağlayın. Işıklarınızı bir renkten diğerine dönüştürün. Seçim size kalmış.
AlienAdrenaline
ALİENADRENALİNE
Oyun Modu ile önceden seçtiğiniz ekran ayarlarını otomatik olarak yükleyin, her aygıtın gerçek zamanlı durumunu belirlemek için GPU ve bellek saatlerini gözlemleyip kaydedin veya bir arşiv kaydını kullanarak belirli bir test sırasında performansın nasıl etkilendiğini inceleyin. CPU hız aşırtma durumunu ve Grafik Kartı Amplifikatörü'nü takip edin ve uygulamaları tam olarak istediğiniz gibi çalıştırmak için özel komut dosyaları oluşturun.
AlienFusion
ALİENFUSİON
Kullanımı kolay bir programla bilgisayarınızın tüm gücünü yönetin. Ayrı alanlarda ışığı kısarak, hazırda bekletme seçeneklerini etkinleştirerek veya kolayca kapatarak pil ömrünü uzatmak üzere ayarlarınızı değiştirin. Bunların tümü sizin denetiminizdedir.
 
Harici Kasa Bağlantıları
HARİCİ KASA BAĞLANTILARI
1. 3'ü 1 Arada Ortam Kartı Okuyucu
2. USB Type-C™ (Süper Hızlı USB 10 Gb/sn ve Thunderbolt™ 3 teknolojileri destekli)
3. Süper Hızlı USB 3.0 Bağlantı Noktaları
4. RJ-45 Gigabit Ethernet IPv6
5. Alienware Grafik Kartı Amplifikatörü Bağlantı Noktası
6. HDMI (NVIDIA ile 2.0 / AMD ile 1.4 Çıkış) Çıkışı
7. Güç/DC Giriş Jakı 
8. Noble Kilidi bağlantı noktası (kablo ve kilidi ayrı satılır)
9. Kulaklık 1/8" Bağlantı Noktası (Mikrofon/Hat Girişi analog ses girişi için yeniden düzenlenebilir)
 
Boyutlar ve Ağırlık
BOYUTLAR VE AĞIRLIK
Yükseklik: 0,94 – 1,35 inç (23,9 mm-34,4 mm) ? genişlik: 16,93 (430 mm) ? derinlik: 11,49 inç (291,9 mm) ? Başlangıç ağırlığı: 8,33 Lb. (3,78 Kg.)
 
Teknik Özellikler
Notebook SeriDell Alienware
İşlemciIntel Core i7
Bellek (RAM)32 GB
Disk1 TB
Ekran Kartı8 GB Paylaşımsız
Ekran Kartı TürüGeForce GTX1080
Ekran Boyutu17.3
Çözünürlük2560 x 1440
İşletim SistemiWindows 10 Home
Diğer Özellikler
Stok KoduAW17-TN8B82D512W321N
MarkaDell
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
5397184055908
E-Bültenimize üye olun ! Kampanyalarım ilk sizin haberiniz olsun.
Ödeme Yöntemleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.