Dark WRT151 150Mbps 1 Port Router

Dark WRT151 150Mbps 1 Port Router
Dark WRT151 150Mbps 1 Port Router
Dark WRT151 150Mbps 1 Port Router
Görsel 1
Görsel 1
Görsel 1
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde
Haber Ver

Yüksek Kapsama Alanı ile Kusursuz Sinyal İletimi WRT151'de!
Dark, RangeMAX gücü ile kablosuz dünyanızı genişletecek tüm kablolu ve kablosuz bağlantı senaryolarına uygun, ekonomik erişim noktası WRT151'yi sunar. 5 dBi yüksek güçlü harici anten ve 150Mbps veri transfer hızı ile donatılmış WRT151 internete maksimum çekim kalitesiyle akıcı bir biçimde bağlanmanızı sağlar. Ethernet desteği ile kablolu bağlantıya ihtiyaç duyan cihazınızı kolayca internete kavuşturabilirsiniz. WRT151'in basit Türkçe arayüzü ile kablosuz bağlantınızı birkaç adımda RangeMAX seviyesine çıkaracaksınız!Türkçe ve Kolay Kullanımlı Yeni Arayüz
Dark WRT151 geliştirilmiş 4 ana erişim modu ile kolayca kablolu/kablosuz internet bağlantısına erişmeniz için Türkçe olarak tasarlanmıştır. Erişim Noktası, Yönlendirici, Tekrarlayıcı ve Tekrarlayıcı WISP modlarıyla tüm bağlantı senaryolarına uygun olarak bağlantınızı yapılandırabilir, 150Mbps hızında yüksek hızlı Wireless-N internetin tadını çıkarabilirsiniz.Kablolu Internet Bağlantısına Kablosuz Erişin
Kablolu ADSL ve Uydunet modemleri kablosuz olarak paylaştırmak için Dark WRT151 kurulu olarak gelmektedir. Modeminiz ile WRT151 arasında kablolu bağlantıyı kurup doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece bilgisayarlar ile değil tablet, telefon, uydu alıcı, konsol ve akıllı TV'lere de kablosuz bağlantı sağlayabilmektedir.Kablosuz Bağlantınızı Daha Uzağa Taşıyın!
Tekrarlayıcı özelliği sayesinde Dark WRT151 mevcut kablosuz bağlantınızın alanını genişletebilir. Sihirbazdan "Tekrarlayıcı" modunu seçin ve çevredeki ağları taratın, tekrarlamak istediğiniz ağı seçin, şifresini girin ve köşe bucak demeden kablosuz internetin özgürlüğünü tadın. Ayrıca WDS desteği ile daha da kolay bir şekilde tekrarlayıcı fonksiyonundan faydalanabilmeniz mümkün!


Kablosuz İnternetiniz ile Kablolu Ağ Girişli Ürünlerinizi Buluşturun
Ağ destekli yazıcı, televizyon, uydu alıcı gibi bazı ürünlerde sadece kablolu bağlantısı bulunabilir. Bu cihazların özel kablosuz bağlantı aparatları ise genelde çok pahalıdır. Dark WRT151 ile mevcut kablosuz ağınızı hem kablolu tekrarlayacak hem de kablolu bağlantıya dönüştürme özelliği sayesinde bu cihazlarınıza interneti uygun maliyete ulaştırabileceksiniz.


2x Ethernet Portuyla Maksimum Bağlantı
Dark WRT151; medya player, oyun konsolu ve smart TV'ler gibi kablolu internet altyapısına sahip cihazlarda internetin aynı anda kullanılabilmesi için 2 adet yüksek hızlı 10/100 Mbps ethernet portuna sahiptir. Eğer 2X ethernet portu yeterli gelmiyorsa bir switch yardımıyla çoğaltabilir ve daha fazla sayıda cihaz bağlamak için gerekli altyapıyı oluşturabilirsiniz.

802.11n 150Mbit ile Yüksek Bant Genişliğinden Faydalanın
Yüksek bant genişliği ile internet üzerinden takılmadan ve atlamadan HD video izleyebilir, online oyun oynayabilirsiniz. Bu sebeple RangeMAX WRT151, 802.11n kablosuz standardıyla 802.11g ağlarına göre 2 kata kadar daha geniş kapsama alanı ve 4 kata kadar daha yüksek hız sunar. Size de internet bağlantı hızınızdan tam olarak faydalanmak kalır.

Çoklu AP Desteği
Dark WRT151 pek çok erişim noktası ve yönlendiriciden farklı olarak ikinci bir kablosuz ağ tanımlayarak aynı anda iki ayrı kablosuz bağlantıdan interneti dağıtmanızı sağlar. İsterseniz WRT151 ile bu ağlara farklı şifreler tanımlayabilir ya da internete çıkışlarını engelleyebilirsiniz.

Yarının İnternet Ağına Şimdiden Hazır: WISP

Kullanıcı adı ile kablosuz bağlantı destekli sitelerde, uydu kentlerde kullanılan veya Avrupa'daki genel kablosuz ağ yapılandırması olan ve Türkiye'de de ileriki zamanlarda uygulanması beklenen WISP(Kablosuz Internet Servis Sağlayıcısı) ile WRT151 tam uyumludur. WISP yapılandırması, servis sağlayıcı tarafından uygun bölgelerde yapılacak kablosuz erişim noktaları sayesinde modem kullanmaya gerek bırakmadan Ap/Router ile internet bağlantısı sağlayacaktır. WISP'in bir diğer artısı ise ikinci evinizde ya da tatillerinizde kendi internet aboneliğiniz ve maksimum sürat ile internete bağlanabilecek olmanızdır.Durum Gösterge LED'leri
Gerektiğinde bağlantıya müdahale etmek ve durumu izlemek için ideal yeşil renkli LED ışıklar ön bölümde konumlandırılmıştır. Bu LED'ler ile güç bağlantısı, WiFi, WAN ve LAN ethernet bağlantılarının durumunu gözlemleyebilirsiniz.Bal Peteği Yüzeyli Beyaz Tasarım
Dark WRT151, beyazın bal peteği ile buluştuğu farklı, şık bir tasarıma sahiptir.


 

Uygunluk Beyanı (Decleration of Conformity)
Akortek Bilişim'in tescilli markası olan Dark olarak, bu beyanname ile bizim yegane sorumluluğumuzda olan DK-NT-WRT303 ürününün aşağıda beyan edilen direktiflerin diğer ilgili gereklilikleri olan asıl gerekliliklere uygunluk sağladığını beyan ederiz.

R&TTE Direktifi       1999/5/EC
Detaylı dokümantasyonlar için aşağıdaki linkleri takip ediniz.
Uygunluk Beyanı
CE

Diğer Beyanlar
Akortek Bilişim'in tescilli markası olan Dark olarak, bu beyanname ile bizim yegane sorumluluğumuzda olan DK-NT-WRT303 ürününün; AEEE Yönetmeliğine uygunluk sağladığını beyan ederiz.

Güncel Kullanım Kılavuzu

Dark WRT303 yönlendiricinin güncel kullanım kılavuzunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
Kullanım Kılavuzu

Ürün Kodu DK-NT-WRT151
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-NT-WRT151
Kablosuz Bağlantı Hızı 150 Mbps
Ethernet Port Sayısı 1
Anten Sayısı 1
Ek Özellikler WDS
Kablosuz Ağ Standardı 802.11n 150Mbps
Kablosuz Şifreleme WPA , WPA2, WEP
Kablosuz Anten Gücü 5dBi
Kutu İçeriği Yok
Ağırlık Yok
Boyutlar (GxDxY) Yok
Teknik Özellikler
Kullanım TürüAccess Point - Router (Erişim Noktası)
Veri Transfer Hızı150Mbps
3G/4G UyumuYok
Kablosuz Bağlantı Teknolojisi802.11n
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-NT-WRT151
MarkaDark
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
8697939904831
E-Bültenimize üye olun ! Kampanyalarım ilk sizin haberiniz olsun.
Ödeme Yöntemleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.