Asus ROG Z370 Maximus X Code 4133mhz(OC) RGB M.2 Wi-Fi 1151p V2 ATX Anakart


 • 8. Nesil Intel® Core™ işlemciler için özel tasarlandı, Çift M.2, dahili 802.11AC Kablosuz, Gigabit LAN, ön panel USB 3.1 Gen2 ve Intel® Optane™ Bellek uyumluluğu ile maksimum bağlanılabilirlik ve hız
 • Otomatik Ayar ve FanXpert 4 ile 5 Yönlü Optimizasyon, hız aşırtma profillerini, maksimum OC performansı ve dinamik sistem soğutması için size özel olarak ayarlar
 • Özel sıvı soğutma çıkışları, kontrolcü olmasına gerek kalmadan, sıvı sıcaklığı ve akışının takibini mümkün kılar
 • ASUS’a özgü AURA Sync RGB aydınlatma, ek RGB çıkışlar ve programlanabilir RGB çıkışlarla ışık efektlerini giderek büyümekte olan AURA Sync uyumlu ürün ailesiyle senkornize etme özelliği ile rakipsiz kişiselleştirme
 • Çift kulaklık amfisi ile endüstri lideri 8 kanal HD ses ve ROG’a özgü Japon kapasitörlerle SupremeFX S1220 kodek
Product Image

EN İYİ GAMING MARKASI!


ROG MAXIMUS X CODE Yakın Bakış
Product Image

On yıldan fazladır Republic of Gamers, dünyanın en iyi oyuncularını ve PC kullanıcılarını, örnek tasarım ve performansla heyecanlandırmayı başardı. Yolculuğumuz sonu olmayan bir yolda. Şimdi ise rakipler için dikkatli olma, oyuncuları ve PC hayranları için limitleri zorlama zamanı. Hazır ve güçlendirilmiş ROG MAXIMUS X CODE Serisi anakartlar, tüm zorlukları aşmaya hazır.MAXIMUS X CODE

Formula'dan doğan Maximus X Code, oyunculara Aura Sync aydınlatmanın estetiğini, dahili Kablosuzun kolaylığını ve uzun ömürlü malzemelerin kararlılığını veriyor. Code'un ona kimlk katan ROG Armor katmanı, anakartı koruyor ve düzenliyor. Code adını “kodeks”ten, yani modern kitapların öncüsü olan, benzersiz ve dayanıklı kılıfıyla popülerleşmiş bir Latin teriminden alıyor. Maximus X Code, ROG Armor'u oyuncular için daha erişilebilir kılarak, anakart tasarımında yeni bir standart belirliyor.


RAKİPLERİNİZİ GERİDE BIRAKIN

ASUS Aura Sync teknolojisi ROG MAXIMUS X CODE'yu aydınlatma isteğinizin merkezi haline getirir — yani içerisinde RGB LED şeritler, grafik kartları, klavyeler ve hatta farelerin bulunduğu uyumlu parçalar arasında muhteşem ışık efektlerini senkronize etmeyi kolaylaştırır! Tüm LED'leri birlik içinde değiştirin veya tüm senkron cihazlar arasında aydınlatma efektlerinin akıcı bir şekilde değişimine tanık olun.


3D YAZICI DOSTU

KENDİNİZİN OLSUN

ASUS, 3D yazıcıları destekleyen ilk anakart üreticisidir, böylece anakartınızın görünümünü özelleştirmek kolaylaşır ve yazdırılabilir parçalarla sistem performansınızı artırabilirsiniz.


3D YAZDIRILABİLİR AKSESUARLAR

Özel PC kurulumlarında sistem parçaları göründüğü için, kendinizinkini 3D yazdırılmış aksesuarlarla farklı kılabilirsiniz.

2-YÖNLÜ SLI HB KÖPRÜ KAPLAMASI
Kaplamayı SLI HB köprüsünün PCB'sine yerleştirin ve kasanıza tarz katın. Çoklu boyutlar—eATX, ATX and mATX— için de mevcut.

FAN IZGARASI
Kasanıza küçük bir ekstra tarz katın

KABLO TARAKLARI
Çoklu konektör tasarımıyla kablolarınızı düzende tutun. 24-pin, 8-pin, 8 + 6-pin, 6-pin ve 4-pin'lik PSU bağlantıları için 3D tasarım dosyaları mevcuttur

ROG YAZITİPLERİ
ROG yazıtipi dosyalarını kullanarak harfleri yazdırın -- ardından isminizi veya istediğiniz kelimeyi ekleyerek kasanızı özelleştirin!

ROG ANAHTARLIK
Bir 3D anahtarlık yazdırın ve ROG tutkunuzu dünyaya gösterin!


KUSURSUZ SES - SİZİ OYUNUN BİR PARÇASI YAPAR!

ROG'nin muhteşem SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı, artık hat giriş bağlantısından sıradışı 113dB sinyal-gürültü oranı ile bugüne kadarki en iyi ROG kayıt kalitesini sunuyor! Aynı zamanda SupremeFX S1220 kodekine daha temiz güç sağlaması için düşük-çıkış düzenleyiciyi, üstün ön panel çıkışı için bir ESS® Sabre Hi-Fi ES9023P dijitalden analoga çeviriciyi, buna ek olarak Texas Instruments® RC4580 ve OPA1688 op-amfileri ile yüksek gain ve düşük distortion almanız için ekledik. Hepsi daha önce deneyimlemediğiniz bir sesi sunmak için bir araya geliyor!

Product Image

SONİC STUDİO III

ROG Strix'in Sonic Studio III ses efekt istasyonu, özellikle yayın yapanlar için akıllı rotalama özelliğini sunar. Yeni rotalama özelliği, yayınları farklı çıkışlara kanallar, böylece kimin ne duyduğunu tam anlamıyla kontrol edebilirsiniz. Sonic Studio ile artık sinir bozucu telif hakları isteklerinden endişelenmeden, heyecan verici oyun içi anlarınızı paylaşabilirsiniz. Buna ek olarak Sonic Studio III, uygulama seviyesinde anlık ses profilleri için özellik seçimi ve tam netlik için konuşmalarda gelişmiş gürültü filtreleme de sağlar!

Product Image

SONİC RADAR III

Sonic Radar III'e yeni bir görünüş verdik, etrafınızda olan bitenden emin olun diye, ses motorunu sesleri daha hassas işlemesi için geliştirdik - hatta anında düşmanın yerini görmeniz için ekran üzerinde bir ok bile yerleştirdik! Önemli oyun için seslerin kaynağını görün ve düşmana nokta atışı yapın. Buna ek olarak yeni ses güçlendirme özelliği, en küçük sesi bile duymanızı sağlayan filtreler sağlıyor, böylece av değil avcı olacaksınız!

Product Image

Intel® Ethernet

DAHA FAZLA ÇIKIŞ, DAHA AZ İŞLEMCİ KULLANIMI VE MUHTEŞEM OYUN DENEYİMLERİ

Daha hızlı ve akıcı oyun için ROG MAXIMUS X CODE, en yeni Intel Ethernet (I219-V) barındırıyor. Intel'in LAN'ının işlemci kullanımını azaltma ve yüksek TCP ve UDP çıkışı sağlama avantajları bulunuyor. Böylelikle işlemcinin iş yükü azalıyor ve oyununuza daha çok güç sağlanıyor.

Product Image

MU-MIMO İLE 2X2 802.11 AC KABLOSUZ

ROG Maximus X CODE 867Mbps* aktarım hızları için 2x2 çift bant 2.4/5GHz antenlerle üretildi – ve en yeni Çoklu Kullanıcılı (MU-MIMO) teknolojisiyle** de her bağlı kullanıcının en iyi kablosuz ve çevrimiçi hızları almasını garantiliyor!

Product Image

LANGuard – RJ45 Yeniden Tasarlandı

ARTIRILMIŞ ÇIKIŞ, EN İYİ AKIM KORUMASI

LANGuard savaşlarınız için daha güvenli ve kararlı bağlantılar anlamına gelir! Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monte işlemi, Strix Z270E Gaming'inizin bağlantısını korumak, artırılmış çıkış sağlar. Elektrostatik olarak korunan ve akım korumalı malzemeler (ESD Guard), akımlara karşı 2.5 kat (15KV'a kadar) ve statik elektriğe 1.9 kat daha fazla koruma sağlar!

Product Image

GAMEFIRST IV

Oyunlardan gecikme olmasını engelleyen ağ optimizasyonu yazılımı!

GameFirst IV ağ trafiğini daha hızlı, gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için optimize eder - ve şimdi de Multi-Gate Teaming özelliği ile tüm ağlarınızı en üst seviye bant genişliği ve en akıcı oyun için bir araya getiriyoruz. Ayrıca yeni Akıllı mod ile yeni uygulama verilerinden oluşan bir veri tabanıyla her oyunun en iyi şekilde optimize olduğundan emin olacaksınız

Product Image

ASUS PRO CLOCK TEKNOLOJİSİ

DAHA HIZLI OYUN PERFORMANSI İÇİN ARTIRILMIŞ HIZ AŞIRTMA

7. Nesil Intel® işlemcilerin taban saat frekanslarını 425MHz*'ye ve ötesine hız aşırtmaya imkan tanıyan, özel bir taban saat frekans üretecidir. Bu özel çözüm, voltaj ve taban saat hız aşırtma kontrolünü geliştirmek için ASUS TurboV işlem ünitesi ile birlikte çalışır, performansı sıradışı seviyelere çıkarmanıza imkan tanıyan heyecan verici yeni bir yoldur.

Product Image

5 YÖNLÜ OPTİMİZASYON

ROG MAXIMUS X CODE bilgisayarınızdan maksimum oyun performansı almanız için uzman olmanıza gerek yok — çünkü 5 Yönlü Optimizasyon, tüm karmaşık ayarları tek tıkla, örneğin kontrol edilebilen performans artışını bile halleder! Bu özel ROG teknolojisi, gerçek zamanlı kullanımınıza göre sisteminizin önemli yönlerini dinamik olarak optimize eder; böylece muhteşem işlemci performansı, günlük enerji tasarrufu, ultra stabil dijital güç, serin ve sessiz fanlar, hatta uygulamalarınıza özel ayarlanmış ağ ve ses ayarlarına kavuşursunuz. Kısacası 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizin oyun, eğlence ve üretkenlik için mükemmel olmasını garantiler!

Product Image

BELLEĞİNİZİ DAHA HIZLI ÇALIŞTIRIN

BELLEK FREKANSLARINIZI 3333MHZ VE ÖTESİNE TAŞIYIN

DDR4 bellek desteğiyle ROG MAXIMUS X CODE, hız aşırtmayla birlikte bellek frekanslarını 3866MHz ve ötesine taşımanıza imkan tanıyor! ASUS'a özgü T-Topolojili devre tasarımıyla birlikte OC Soket, çiftleme gürültüsü ve sinyal yansımasını en aza indirerek DDR4'ün tüm gücünü, muhteşem bellek hız aşırtma yeteneğiyle açığa çıkarıyor. Yenilikçi eşit uzaklıktaki bellek kanalları ile T-Topolojisi, dengeli kontrol ve güçlü hız aşırtma uyumluluğu sunuyor.

Product Image

ÇİFT PCIE GEN3 M.2
Çift PCIe Gen3 x4 M.2 yuvası (1x tip 22110, 1x tip 2280) inanılmaz performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sunuyor. İki M.2 yuvası ve bir PCIe x16 yuvası ile üç taneye kadar PCIe Gen3 depolama cihazından bir RAID konfigürasyonu oluşturun ve 7. nesil Intel Core platformunda dünyanın en hızlı veri aktarım hızlarını deneyimleyin.

USB 3.1 TİP A+C
Bir adet USB 3.1 Tip-A yuvası ve bir adet döndürülebilir USB 3.1 Tip-C yuvası ile 10Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını deneyimleyeceksiniz — hem de USB 3.0'dan iki kat daha hızlı. USB 3.1 aynı zamanda halihazırdaki USB cihazlarıyla da uyumludur -- böylelikle her bağlantıda yüksek USB 3.1 hızına hazır olacaksınız. Ek bir özellik olarak ASUS'a özgü USB 3.1 Boost teknolojisi, USB 3.1 performansını daha da öteye taşıyor.


SafeSlot
SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği tek bir aşamada ve yeni bir teknikle yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.

Q-LED
Dahili LED'ler, güç durumunun yanında, işlemci, bellek, grafik kartı veya depolama cihazlarıyla ilgil sorunları hızlı teşhis için gösterir

İşlemci yerleştirme aracı
Üç adımda kolaylık ve güvenle işlemcinizi bu özel araca yerleştirin; aracı direkt olarak işlemci soketine takın; kapağı kapatın; işte hazırsınız!


TASARIMDAN SERİN

Gelişmiş fan ve su pompası kontrolleriyle daha sessiz ve serin oynayın. Dahili termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC modu tespiti ile Fan Xpert 4, her fanın yüksek soğutma performansı ve düşük gürültü arasındaki en iyi dengeye erişmesini garantiler -- böylece istediğiniz tüm performansa erişirsiniz.!

Product Image

ÖNCEDEN MONTELENMİŞ I/O KALKANI

ROG'nin patent bekleyen I/O kalkanı, 12kV'a kadar elektrostatik deşarja dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır ve önceden yerleştirilmiş olması da anakartı yerleştirmeyi kolaylaştırır. Yeni şık tasarımı görünüşü kadar kullanışlıdır da.


Ödüllü UEFI BIOS

Dünya basını tarafından en sezgisel UEFI BIOS olarak ünlendi!

Fare ile en rahat kontrol edilen grafik UEFI BIOS, daha hızlı kurulum ve daha kolay işlevler için yenilendi. Hız aşırtma ve DIY deneyimlerinizi iyileştirmek için artık tasarımı da daha çekici. İster acemi bir kullanıcı ister deneyimli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced (Gelişmiş) Modları ile yapmak istediklerinizi hızla ve kolayca bulabilirsiniz.

Product Image

  İşlemci Intel® Turbo Boost Teknolojisini Destekler 2.0
  Intel® 14 nm CPU'ları Destekler
  * Intel ® Turbo Boost Teknolojisi 2.0 desteği CPU türüne bağlıdır.
  *Desteklenen CPU listesi için www.asus.com.tr ziyaret ediniz.
  Intel® 8.inci Nesil Core™ içi 1151 Soket İşlemci
  Yonga Seti Intel® Z370
  Bellek Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Destekler
  * Hyper DIMM desteği her işlemcinin fiziksel özelliklerine bağlıdır.
  * QVL Listesi için www.asus.com.tr'ı ziyaret ediniz.
  4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 2400(O.C.)/3866(O.C.)/3333(O.C.)/3600(O.C.)/3300(O.C.)/3000(O.C.)/2133/4133(O.C.)/3400(O.C.)/3200(O.C.)/4000(O.C.)/2800(O.C.)/3733(O.C.)/3466(O.C.)/2666(O.C.) MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek *
  Çift Kanal Bellek Mimarisi
  Grafik Çoklu VGA çıkış desteği : DisplayPort 1.2 /HDMI ports
  - Desteklenen Maksimum HDMI çözünürlüğü 4096 x 2160 @ 24 Hz
  - Desteklenen Maksimum DisplayPort çözünürlüğü 4096 x 2304 @ 60 Hz
  Tümleşik Ekran İşlemcisi
  Maksimum paylaşılan bellek 1024 MB
  Çoklu GPU Desteği AMD 3-Yönlü CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
  NVIDIA® 2-Yönlü SLI™ Teknolojisini destekler
  Genişleme Yuvaları 2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16, x8/x8, or x8/x4+x4)
  1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (Siyah, x4 modu) *1
  3 x PCIe 3.0/2.0 x1
  Depolama Intel® Optane™ Bellek Hazır
  Hızlı Depolama Teknolojisini destekler
  Intel® Z370 çipset :
  Raid Desteği 5, 0, 1, 10
  6 x SATA 6Gb/s port(lar)
  1 x M.2 Soket 3, M Key ile tip 2242/2260/2280/22110 depolama aygıtı desteği (PCIE 3.0 x 4 modu)*3
  1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/2260/2280/22110 depolama aygıtı desteği (hem SATA hem PCIE modu)*2
  Intel® Akıllı Yanıt Teknolojisini Destekler*4
  LAN Intel® I219V
  ROG GameFirst IV
  LANGuard Akım Koruması
  Kablosuz Veri Ağı Çift bant frekans desteği 2.4 / 5 GHz
  MU-MIMO Desteği
  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
  Bluetooth Bluetooth V4.2
  Ses - SupremeFX Shielding Teknolojisi
  - ESS® ES9023P
  - 32-Bit/192kHz oynatmaya kadar destekler *5
  - Ön ve arka kulaklık çıkışları için empedans hissi
  SNR kayıt giriş 113 dB - Yüksek Kalite ve 120 dB SNR stereo oynatma çıkış
  Ses Özelliği :
  - Sonic Studio III
  - Altın kaplama jaklar
  - Sonic Radar III
  - Arka panelde Optik S/PDIF çıkış(ları)
  8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220 ROG SupremeFX
  - Destekler : Jak Algılama, Çoklu-Yayın, Ön Panel Jakı Görevlendirme
  USB Portları Intel® Z370 çipset :
  6 x USB 2.0 port(lar) (4arka panelde, Siyah, 2 bord ortasında)
  ASMedia® USB 3.1 Gen 2 controller :
  2 x USB 3.1 Gen 2 port(lar) (2arka panelde, Siyah+Kırmızı, Tip A + USB Tip CTM)
  Intel® Z370 çipset :
  6 x USB 3.1 Gen 1 port(lar) (4arka panelde, Mavi, 2 bord ortasında)
  ASMedia® USB 3.1 Gen 2 controller :
  1 x USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü port(lar)
  Overclock Özellikleri ROG CloneDrive
  GameFirst IV
  Extreme Tweaker
  USB BIOS Flashback(Geri Yükleme)
  Yavaş Mod
  CMOS Temizleme düğmesi
  Önceden monte edilmiş I/O Kalkanı
  ROG RAMDisk
  KeyBot II
  - Güç açık
  - ClrCMOS
  - X.M.P.
  Reset Düğmesi
  ROG RAMCache II
  ReTry düğmesi
  ROG CPU-Z
  MemOK! Düğmesi
  UEFI BIOS özellikleri :
  - O.C. Profili
  - ROG SSD Güvenli Silme
  - Grafik Kartı Bilgi Önizlemesi
  - Tweakers'(Ayar) Cenneti
  Güvenli Boot Düğmesi
  Extreme Engine Digi+ :
  - 10K Siyah Metalik Kapasitörler
  - NexFET™ Güç Bloğu MOSFET
  - MicroFine Alaşımlı Bobinler
  ROG Armor
  LN2 Modu
  Başlat Düğmesi
  Overwolf
  Özel Özellikler ASUS Q-Design :
  - ASUS Q-LED (Boot Device LED, CPU, VGA, DRAM)
  - ASUS Q-Code
  - ASUS Q-Connector
  - ASUS Q-DIMM
  - ASUS Q-Slot
  LiveDash OLED 1.3 ”
  ASUS Dual Intelligent Processors 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5 :
  - 5-Yönlü Optimizasyon ayar anahtarı mükemmel TPU, EPU, DIGI+ VRM Fan Xpert 4 ve Turbo App birleştirir
  AURA :
  - Aura Aydınlatma Efektleri Uyumlu ASUS ROG cihazlarıyla senkronizasyon
  - Aura Aydınlatma Kontrolü
  - Aura Adreslenebilir Şerit Giriş(ler)
  - Aura RGB Şerit Girişleri
  Gamer's Guardian:
  - SafeSlot
  ASUS EZ DIY :
  - ASUS CrashFree BIOS 3
  - ASUS USB BIOS Geri Yükleme
  - ASUS EZ Flash 3
  Hızaşırtma Koruması:
  - ASUS C.P.R.(CPU Parametresi Geri Çağırma)
  ASUS'a Özgü Özellikler :
  - AI Suite 3
  - MemOK!
  Geri G/Ç Bağlantı Noktaları 1 x USB 3.1 Gen 2 (Kırmızı)Tip A,
  1 x USB 3.1 Gen 2 (Siyah)USB Tip CTM
  1 x ASUS 2x2 Wi-Fi 802.11 a/b/g/n /ac ve Bluetooth v4.2 modülü
  1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
  1 x CMOS Temizleme Düğme(ler)
  1 x HDMI
  1 x LAN (RJ45) port(lar)
  1 x Optik S/PDIF çıkışı
  5 x Ses Jak(lar)
  1 x DisplayPort
  4 x USB 2.0
  4 x USB 3.1 Gen 1 (Mavi) ,
  Dahili G / Ç Bağlantı Noktaları 3 x Kasa Fan bağlantısı(ları) (3 x 4 -pin)
  1 x Ön pane ses bağlantısı(ları) (AAFP)
  1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı(ları)
  1 x MemOK! düğmesi(leri)
  1 x Güvenli Boot düğmesi
  1 x W_PUMP+ konektörü (1 x 4 -pin)
  1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode)
  2 x Aura Adreslenebilir Şerit Başlığı (ları)
  1 x Reset düğmesi(leri)
  1 x W_OUT girişi
  1 x Slow Mode düğmesi(leri)
  1 x H_AMP fan konektörü
  6 x SATA 6Gb/s bağlantısı(ları)
  1 x Sistem panel(leri) (Q-Connector)
  1 x LN2 Mod Jumperı(ları)
  1 x CPU Fan bağlantısı(ları) (1 x 4 -pin)
  1 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 2.0 portları destekler
  2 x Aura RGB Şerit Başlıkları
  1 x CPU OPT Fan bağlantısı(ları) (1 x 4 -pin)
  1 x USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü
  1 x W_IN girişi
  1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı(ları)
  1 x M.2 Soket 3 with M Key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (SATA mode & X4 PCIE mode)
  1 x W_FLOW girişi
  1 x AIO_PUMP konektörü (1 x 4 -pin)
  1 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 3.0 portları destekler
  1 x Termal sensör konnektörü
  1 x EXT_Fan girişi
  1 x Tekrar Dene (ReTry) Düğmesi
  1 x Başlat Düğmesi
  Aksesuarlar 1 x CPU montaj aracı
  1 x ROG altlığı(ları)
  1 x M.2 Montaj Aparatı
  1 x SLI HB KÖPRÜ (2-YOLLU-M),
  1 x Büyük ROG Çıkartması
  1 x Q-Connector
  Kullanıcı kılavuzu
  4 x SATA 6Gb/s kablosu(ları)
  1 x ROG logo plaka çıkartması
  1 x M.2 Vida Paketi
  1 x Destek DVD
  1 x Adreslenebilir LED için uzatma kablosu
  1 x ASUS 2T2R çift bantlı Wi-Fi hareketli antenler (Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac uyumlu)
  1 x USB 3.1 Gen 1 Başlığından, USB 2.0'a dönüştürme adaptör kablosu
  1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (80 cm)
  BIOS 1 x 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, DMI3.0, WfM2.0, SM BIOS 3.0, ACPI 6.0, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, CrashFree BIOS 3, F11 EZ Tuning Wizard, F6 Qfan Control, F3 My Favorites, Last Modified log, F12 PrintScreen, F3 Shortcut functions and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information.
  İşletim sistemi Windows® 10 64-bit
  Form Faktörü 12 inç x 9.6 inç ( 30.5 cm x 24.4 cm )
  ATX Form Faktör
  Teknik Özellikler
  İşlemci TipiIntel
  İşlemci ChipsetIntel Z370
  İşlemci Soket Tipi1151p-v2
  Anakart Boyutu (Yapı)ATX
  Bellek (RAM) TipiDDR4
  Bellek (RAM) Frekansı2133mhz
  Bellek (RAM) Frekansı (OC)4133mhz
  Bellek (RAM) Slotu4 Adet
  Maksimum Bellek (RAM)64 GB
  Led IşıklandırmaVar
  RGB SenkronizasyonAsus Aura Sync
  Kablosuz BağlantıVar
  M.2Var
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu90MB0VX0-M0EAY0
  MarkaAsus
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Garanti (Yıl)2
  4712900906332
  E-Bültenimize üye olun ! Kampanyalarım ilk sizin haberiniz olsun.
  Ödeme Yöntemleri

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.