Asus DSL-N16 300Mbps 4 Port VDSL/ADSL Fiber Modem Router

Asus DSL-N16 300Mbps 4 Port VDSL/ADSL Fiber Modem Router
Asus DSL-N16 300Mbps 4 Port VDSL/ADSL Fiber Modem Router
Asus DSL-N16 300Mbps 4 Port VDSL/ADSL Fiber Modem Router
Asus DSL-N16 300Mbps 4 Port VDSL/ADSL Fiber Modem Router
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Fiyat:
320,66 TL
5.0 2
320.66 www.sinerji.gen.tr
29,13 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
1
Sepete EkleSatın Al
Kablosuz-N300 Gigabit ADSL Modem Router
  • Hem Ethernet hem de DSL Internet bağlantı (WAN) portlarına sahip ikisi bir arada modem router
  • Çift amaçlı tasarımı, kablolu ve kablosuz bağlantılar için daha fazla performans ve esneklik sunar
  • İki adet çok fonksiyonlu USB girişi aracılığıyla dosya ve yazıcı paylaşımı sağlar
  • Kolay kurulum, sinyal durumunu izleme ve ağ uygulama kontrolü için ASUSWRT Dashboard kullanıcı arayüzü
İki Cihaz Bir Arada – ADSL Modem ve Wi-Fi RouterASUS DSL-N16U ADSL kablosuz modem router, birden fazla işlevi olağanüstü bir performansla yerine getirmesinin yanı sıra şık bir görünüm de sergiliyor. Internet'e Ethernet veya DSL WAN portları ile bağlanabilen cihaz, modem router veya bağımsız router olarak kullanılabiliyor.

Güçlü bir donanım NAT hızlandırma motoru ve dahili Gigabit Ethernet ile donatılan DSL-N16U, 900Mbps'nin üzerindeki WAN'dan yerel ağa işlem hacmi ile eksiksiz Gigabit performansı sunuyor.

İki adet USB 2.0 portu ile DSL-N16U'yu ağ üzerinden yazıcı ve tarayıcılara bağlayabilirsiniz. Modem router ayrıca harici depolama cihazı bağlanarak yüksek hızda NAS (Ağa Bağlı Depolama) aygıtı olarak da çalışabiliyor.

ASUSWRT arayüzü hızlı kurulum ve basitleştirilmiş ağ yönetimi sağlıyor. Dahası, DSL-N16U'da ASUS'a özgü bulut bilişim uygulaması AiCloud da bulunuyor.
DSL ve Ethernet için iki ayrı WAN portu ile iki kat seçim şansıDSL-N16U'nun sahip olduğu iki WAN portu, ADSL modem router olarak kullanılmadığında sadece router olarak da kullanılabilmesini sağlar. İhtiyaçlarınıza uyan kullanım şeklini istediğiniz zaman seçerek güç tüketen ekstra cihazlar satın almaktan kurtulabilirsiniz. Böylece her durumda önemli ölçüde yer ve para tasarrufu yaparsınız. İster temel ev kurulumu ister tam kablosuz ağ için olsun, bu çift WAN tasarımı her durumda ihtiyacınız olan esnekliği size sağlar.

Gelişmiş sinyal alanı ve istikrarlılığıASUS AiRadar, hüzmeleme teknolojisi, yüksek güç arttırımı ve ASUS'a özgü RF ince ayar aracılığıyla kablosuz bağlantıları akıllı bir şekilde iyileştirir. Bu sayede daha geniş kapsama alanı, dinamik veri hızı artışları ve daha istikrarlı bağlantılardan faydalanırsınız.

Donanım NAT özelliği ile Gigabit Internet taramaGüçlü bir donanım NAT hızlandırma motoru ve dahili Gigabit Ethernet ile donatılan DSL-N16U, eksiksiz Gigabit performansı sunar. 900 Mbps'nin üzerindeki WAN'dan yerel ağa işlem hacmi, yazılım tabanlı geleneksel NAT Gigabit router'ların 4,5 katıdır. Bu, hızlı Internet bağlantılarında veri darboğazları oluşması olasılığını azaltır.

Ağınıza harici depolama cihazı, yazıcılar ve başka cihazlar ekleyinİki USB portu sayesinde DSL-N16U, dosya, multimedya ve yazıcı paylaşımı için ideal hale geliyor. ASUS AiDisk ise çok sayıda uyumlu cihaz seçeneği ile uzaktan erişim ve içerik oynatma olanağı sağlıyor.

ASUS AiCloud – İstediğinizde Dünya KarşınızdaASUS AiCloud sayesinde Internet bağlantınız olan her an ve her yerde verilerinize bağlanabilirsiniz. Ev ağınız ile online Web depolama hizmetini* birbirlerine bağlayarak iOS veya Android akıllı telefonunuzdaki AiCloud mobil uygulaması ya da bir Web tarayıcıdaki özel URL aracılığıyla ev ağınıza ulaşmanızı sağlar. Daha da iyisi, yeni Router-to-Router Sync işlevi ile verilerinizi diğer uyumlu ASUS router'lara bağlı olan depolama aygıtları ile de senkronize edebilirsiniz— bunu yapmak senkronizasyon için bir klasör seçmek kadar kolay. Arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Daha fazla bilgi.

ASUSWRT ile gelişmiş kontrol ve optimizasyonASUSWRT Dashboard ile ağ kurulumu, izleme ve kontrolü tek bir kullanıcı arayüzünde bir araya geliyor. Ağ performansınızdan maksimum verim almanızı sağlayan 30 saniyede kurulum, çoklu cihaz algılama ve esnek ayar seçeneklerinin yanı sıra, ASUSWRT DSL bağlantısının kararlılığını kontrol edebilmenizi sağlayan sinyal-gürültü oranını dB olarak gösteren özel DSL araçları ile yenilendi. DSL trafik monitörü WAN, kablolu ve 2.4GHz kablosuz ağlarda gelen ve giden ağ trafiğini gösterirken, DSL Feedback ise her türlü yorum, öneri veya bağlantı sorununu otomatik olarak eklenen DSL günlükleri ile teknik destek ekibine doğrudan gönderebilmenizi sağlıyor. 

Çok fazla oyun oynuyor veya vaktinizin çoğunu Internet üzerinden video izleyerek mi geçiriyorsunuz? Bağlantınızı hangi şekilde kullanıyor olursanız olun, DSL-N16U’nun hizmet kalitesi (QoS – Quality of Service) özelliği hangi işlem için ne kadar bant genişliği ayıracağınızı ayarlamanızı mümkün hale getiriyor
30 saniyede kolay router kurulumuASUS router'ınızı 30 saniyeden* kısa zamanda ve sadece 3 basit adımda kurmak için akıllı telefontablet veya bilgisayarınızı kullanın. Tek yapmanız gereken kabloları router'a bağlamak, bir Web tarayıcısı açmak ve sizi bir an önce Internet'e bağlayacak olan kurulum sihirbazını takip etmek.
VPN Sunucusu Desteğiİstediğiniz her yerden verilerinize ulaşmak ve Internet’te dolaşmak için kolaylıkla bir VPN sunucusu kurabilirsiniz. PPTP şifreleme sayesinde veri iletimi güvenli bir şekilde sağlanıyor.
İçerikleri İstediğiniz Yerde İndirip OynatınDownload Master ve gelişmiş medya sunucusu, bilgisayar, tablet, PS3, Xbox ve akıllı TV gibi çeşitli uyumlu cihazlar üzerinden router'a bağlı USB aygıtında yer alan multimedya dosyaları indirme ve oynatma imkanı sağlıyor. Download Master ile bilgisayarınız kapalıyken de dosya indirebilir ve indirme durumunu uzaktan yöneterek takip edebilirsiniz.

300.000'e kadar oturum desteği ile daha iyi online çoklu işlem kapasitesi300.000'e varan eş zamanlı oturum desteği ile büyük online çoklu işlem kapasitesi yaygın olarak kullanılan router'lara kıyasla 20 kat daha fazla kapasite sunar, ağ trafiğinin yoğun olduğu oturumlarda bile hiçbir yavaşlama olmadan muhteşem performans elde etmenizi sağlar. Daha kusursuz bir kullanıcı deneyimi için birden fazla indirme aynı anda yapılır. Daha fazla oturum sayesinde daha hızlı ve beklemesiz HD içerik akışının yanı sıra, içerik indirirken bile gecikmesiz online oyun performansı elde edilir, böylece çevrimiçi hayatınızdan ödün vermeden daha fazla işlem yapabilirsiniz.

3 Adımda Kolay Kurulum30 saniyeden* kısa zamanda ve sadece 3 basit adımda kurulum için akıllı telefontablet veya bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kabloları cihazınıza bağlamak, bir Web tarayıcısı açmak ve sizi bir an önce Internet'e bağlayacak olan kurulum sihirbazını takip etmek. 

Tam güvenlik ve gizlilik sağlayan VPN sunucu ve VPN istemci desteğiVirtual Private Network (VPN) internet üzerinden başka bir ağa güvenli bir şekilde bağlanmayı sağlayan bağlantı çeşididir. 
DSL-N16 size ev ağınıza veya internete gizli ve güvenli biçimde erişmenizi sağlayan basit bir VPN sunucu ve VPN istemci kurulumu sunar. DSL-N16'da, ücretli VPN hizmetlerine veya özel bir VPN sunucusuna gerek kalmadan PPTP ve OpenVPN protokol desteği ile kolaylıkla VPN sunucusu kurabilirsiniz. DSL-N16, PPTP ve L2TP protokolleri aracılığıyla her birine VPN yazılımı yüklemenize gerek kalmadan ağ bağlantılı cihazlarınızı VPN-etkin istemcilere dönüştürebilmenizi de sağlar 
Misafir Ağ Erişimi ile Güvenli Kablosuz ağlar oluşturunDSL-N16 ile üçer adet ayrı kablosuz ağ oluşturabilirsiniz. Bu sayede misafirlerinize ayrı bir kablosuz ağ oluşturabilir, ağınızdaki özel bilgilerinize erişmelerini engelleyebilirsiniz. Üstelik oluşturduğunuz ağda açılacak oturumların süresini belirleyebilirsiniz.
Kategori : Kablosuz Modem
Marka : Asus
ADSL Özellikleri : N300 kapsamlı ağ; 300Mbps
Modem Türü : VDSL+ADSL Modem
Bağlantı Protokolleri : IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11i, IEEE 802.11e, IPv4, IPv6
Veri Transfer Hızı : 300Mbps
Ethernet Arabirimi : 10/100/1000(Gigabit)
Kablosuz Güvenlik : 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Kurumsal , WPS desteği
Gelişmiş Özellikler : ?DHCP sunucu, firewall/NAT, DynDNS
?VPN sunucu(PPTP)
?VPN istemci(PPTP/L2TP)
?Dual WAN Fail over/Fail back/Load balance
?Traffic monitor/Quality of Service(QoS)
?DSL spectrum
?IPTV
?DSL feedback mechanism
?Save/resotre configuration file
3G Uyumu : Yok
Portlar : 4 x RJ45 10/100 BaseT for LAN 1 x RJ11 for xDSL
Led : Güç, Internet, LAN x 4, xDSL, 2.4 GHz Wi-Fi
Anten : Dahili dBi anten x 2
Frekans Aralığı : 2.4GHz
Güç Girişi : AC Girişi : 100 ~240 V(50~60HZ)
DC Çıkışı : 12 V/0.5 A
Güç Tüketimi : 6 W Max.
Boyutlar : 19 x 23.5 x 3.5 ~ cm (E x B x Y)
225 g (Sadece Cihaz)
Kutu İçeriği : ?DSL-N16 Kablosuz VDSL/ADSL Modem Router
?Ağ kablosu
?Telefon kablosu
?Güç adaptörü
?Hızlı başlangıç rehberi
Teknik Özellikler
3G/4G UyumuYok
Ethernet Arabirimi10/100/1000 (Gigabit)
Kablosuz Bağlantı Teknolojisi802.11n
Modem TürüVdsl/Adsl Modem
Veri Transfer Hızı300Mbps
Diğer Özellikler
Stok KoduDSL-N16
MarkaAsus
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4712900080612
E-Bültenimize üye olun ! Kampanyalarım ilk sizin haberiniz olsun.
Ödeme Yöntemleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.